V-Ray for 3dsMax; kullanıcıların hızlı ve basit bir şekilde gerçekçi görüntüler elde etmesini ve bununla birlikte 3d görselleştirme aşamasında kullanıcının ihtiyacı olan tüm kontrolleri sağlar.

V-Ray for Maya ; istikrarlılığı, interaktifliği, kullanım kolaylığı ve eşi benzeri görülmemiş hızıyla dünya çapındaki görsel efekt & film stüdyolarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiştir.

V-Ray for SketchUp ; kullanıcılar için daha hızlı render işlemi, daha iyi ışıklandırma ve kullanıcıların daha karmaşık sahneleri yaratarak görselleştirme yapmasına olanak sağlar. SketchUp için bu kullanıcı dostu görselleştirme çözümü çarpıcı yeniliklerle görselleştirmenin iş akışını (V-Ray RT®), imaj tabanlı ışıklandırmayı (Dome Light) ve kullanıcının hızlı bir biçimde yüksek detaylı geometriler içeren karmaşık sahneleri (V-Ray Proxy) kontrol altında tutmasını sağlar.

V-Ray for Rhino; görselleştirme profesyonellerine eşi olmayan bir boyutta yüksek kaliteli görüntüler elde etmeyi sunar. V-Ray eklentisi Windows tabanlı ve çok popüler NURBS tabanlı modelleme yazılımı olan Rhinoceros için de artık mevcut.

V-Ray; görselleştirme araçlarının sunduğu imkanlar sayesinde sektörde tüm kullanıcı kitlesi tarafından bir standart oluşturmuştur. V-Ray for Cinema4d; tüm bu başarılı çözümleri Cinema4d kullanıcılarının hizmetine sunan çok başarılı bir render motorudur.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.