Güvenli uzaktan erişim ve destek elinizin altında

TeamViewer, en geniş platformlar ve teknolojiler üzerinden, dünyanın her yerindeki insanları, mekanları ve nesneleri bir araya getirir.

TeamViewer 13

Üstün Destek
TeamViewer 13 ile BT teknisyenlerinin destek vakalarını daha hızlı çözmesine ve müşterilere olağanüstü bir destek deneyimi sunmasına imkan tanımak üzere mobil destek teknolojisinin ön saflarında yer alabilirsiniz.

iOS Ekran Paylaşma
İlk ve tek iOS Ekran Paylaşma uzaktan destek çözümünü deneyimleyin. BT teknisyenleri, iPhone’ları ve iPad’leri ilk defa gerçek zamanlı olarak uzaktan görebiliyor.

 

 

 

 

Android Uygulaması Revizyonu
Gereksiz gezinmeyi önleyen, kusursuz bir deneyim sağlayan ve hızınızı iyileştiren güncel bir TeamViewer Uzaktan Kontrol Android uygulaması ile çalışmanın keyfini sürün.

 

 

Etkili Çözümler
BT departmanınızın kuruluşunuza daha iyi hizmet sunmasına imkan tanımak üzere BT departmanınızı güvenli ve gelişmiş BT sistemleri kontrolü ile güçlendirebilirsiniz.

TeamViewer’ın Özellikleri

Çoklu platform
Windows, macOS, Linux, Chrome OS, iOS, Android, Evrensel Windows Platformu ve BlackBerry’i destekleyen değişik platformlar arası bilgisayardan bilgisayara, mobilden bilgisayara, bilgisayardan mobile ve hatta mobilden mobile bağlantılar.

Yapılandırma yoktur
TeamViewer’ı çalıştırıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. TeamViewer güvenlik duvarları arkasında bile çalışır ve vekil sunucu yapılandırması varsa otomatik olarak tespit eder.

Uluslararası
TeamViewer 30’dan fazla dilde sunulur ve uluslararası klavyeleri destekler; bu nedenle uluslararası kullanım için ideal bir çözümdür.

Maksimum uyumluluk
TeamViewer, en yeni işletim sistemini barındıran gelişmiş sistemlerden eski cihazlara ve eski işletim sistemlerine kadar en geniş cihaz ve işletim sistemi yelpazesinde çalışır.

Kolay anlaşılır
En yeni teknolojiler kullanılarak açık bir şekilde düzenlenmiş, basit, işletimi kolay ve hızlı kullanıcı arayüzünden yararlanabilirsiniz.

Yüksek güvenlik
TeamViewer, RSA 2048 genel/özel anahtar değişimini, AES (256 bit) uçtan uca oturum şifrelemeyi, tek seferlik erişim için rastgele şifreleri, isteğe bağlı iki öğeli kimlik doğrulamasını ve güvenilen cihazlar aracılığıyla erişim kontrollerini ve kara ve güvenli listeleri kullanır.

Test kullanımı ve kişisel kullanım ücretsizdir
TeamViewer’ı hiçbir kişisel bilgi vermek zorunda kalmadan ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Aynı zamanda, yazılımı kişisel kullanım için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Neden TeamViewer?

Zamandan ve paradan tasarruf edin
TeamViewer kullandığınızda ihtiyacınız olan her şey önünüzdedir. Kullanıcılara destek verebilir, karşılıklı etkileşime geçip onlarla birlikte çalışabilirsiniz. Tek bir araç yardımıyla yolculuk zamanı ve masrafları olmadan herkes aynı odadaymış gibi çalışabilir.

İşinize odaklanın, çalışma koşullarını sağlamaya değil
TeamViewer tüm cihazlarda birkaç saniye içinde çalışmaya başlamanızı sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Sorunları uzaktan giderebilir veya müşterileri ve çalışma arkadaşlarınızı karmaşık işlemlerle uğraşmadan veya zahmetli hazırlık süreleri harcamadan bir araya getirebilirsiniz.

Güvenli ve güçlü
TeamViewer yapmak istediğiniz şeyleri zorluklar ve sıkıntılarla uğraşmadan yapmanıza olanak sağlar. Gizli veriler, konuşmalar ve toplantılar gizli olarak kalır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.