Uygun Fiyatlı Veri Tabanı Platformu Oracle Database Appliance

Oracle Database Appliance (ODA) yüksek performans sunan, tamamen entegre yazılım, bilişim, ağ iletişimi ve depolama çözümüdür. Daha az karmaşa, zaman tasarrufu ve hızlı şakilde çalışır duruma getirebilme olanağı sunar.

Dakikalar içinde çalışır
ODA sayesinde kaynak bulmadan dağıtım ve yönetime kadar her şey basittir. Basitlik ve daha hızlı değere dönüştürmeye yönelik olarak tasarlanmıştır.

Oracle Database için özel ortam
ODA, özel olarak Oracle Database için tasarlanmıştır. Altyapınızı oluşturan tüm donanım ve yazılım unsurları en yüksek performans için tamamen entegre ve optimize edilmiştir. Her zaman en iyi şekilde performans elde ettiğinizden emin olabilirsiniz.

% 25’e kadar tasarruf
ODA tamamen esnektir; hazır olduğunuzda hızlı bir şekilde depolama veya belleği ölçekleyebilirsiniz. Düşük giriş fiyatı ve esnek lisans seçenekleri sayesinde BT kaynaklarınızdan maksimum düzeyde dönüş elde edebilirsiniz.

Platinum Oracle Partner olarak Oracle Database Appliance ile ilgili iş ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde belirlemenize yardımcı olabiliriz. Detaylı bilgi için bizi arayın.

Oracle İş Geliştirme Yöneticisi Havva Özgül – 0 (216) 373 44 07