Neden binlerce şirket Softline’ı tercih ediyor?

 

 1. Zengin deneyim

  SOFTLINE, 1993’ten bu yana Rusya, BDT ve diğer birçok ülkede faaliyet gösteren lider konumda yazılım tedarikçisidir. Yazılım lisansı, IT eğitimi ve danışmanlık alanlarındaki lider pozisyonu rakamlarla da desteklenmektedir; son 10 yılda toplam cirosunu 10 kat artırarak 1 milyar dolara ulaşmıştır. 3000’den fazla yazılımın yetkili satıcısı konumunda olan SOFTLINE Grubu’nun şu an için 27 ülkede toplam 80 şubesi ve 2200’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Pek çok farklı coğrafyada edinilmiş bilgi ve tecrübeler sayesinde müşterileri için her zaman en avantajlı bütçe harcaması doğrultusunda en uygun lisanslama uygulamalarını seçmeyi hedefleyen Softline, bugüne kadar alışılagelmiş çözüm ortaklığı zihniyetinin dışında kalan anlayışıyla müşterilerine arzu ettikleri hizmetleri ulaştırmayı hedefler.
  .

 2. Dünyanın önde gelen yazılım şirketleri ile ortaklık

  Günümüzün IT piyasasında endüstri liderleri ile kurulacak sıkı ve güven dolu ilişkiler başarının anahtarı konumundadır. Dünya çapında 300’den fazla tanınmış yazılım devinin (Microsoft, Oracle, IBM, Citrix, Check Point, McAfee, Symantec,Trend Micro, Kaspersky Lab, ABBYY, Autodesk, Vmware) üst seviyede iş ortağı olan SOFTLINE, müşterilerine lisanslama, eğitim, danışmanlık ve teknik destek alanlarında geniş iş çözümleri sunmaktadır. Ortaklık altyapıları SOFTLINE’ın yazılım ürün ve teknolojileri ile yüksek uyumluluğunu, çalışanlarımızın uzmanlığını ve şirketler arasındaki ortaklığın stratejik önemini göstermektedir.
  .

 3. Eğitim ve danışmanlık hizmetleri

  Yazılım lisanslama ve satışı SOFTLINE’ın temel faaliyetleridir. Ancak bunların yanı sıra yazılımların verimli kullanımı için gerekli; IT eğitimi, teknik destek, danışmanlık gibi pek çok hizmet de sunmaktayız. SOFTLINE danışmanlık hizmetleri şirket içi IT iskeleti, güvenlik, erişim, yedekleme ve kurtarma vs. dair etkin çözümler sunar. SOFTLINE eğitim ve danışmanlık hizmetleri her büyüklükteki şirket için özel olarak kurgulanır.
  .

 4. Softline her zaman yanınızda

  Sürekli olarak büyümekte ve gelişmekte olan SOFTLINE, ilişkilerini basitleştirmeye ve saydamlaştırmaya çalışan müşterilerle yakın olmanın iş gelişimi için en önemli konulardan biri olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle faaliyetlerini Moskova’daki genel merkezinden çok daha uzaklara taşımaktadır. 2009 yılından itibaren Rusya, Belarus, Ukrayna, Azerbaycan, Ermenistan, Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Gürcistan, Moğolistan, Türkiye, İran, Venezüella ve Vietnam olmak üzere toplam 16 ülkede 53 şubesinde aynı standartlarda hizmet sunmayı ve piyasa lideri olmayı hedeflemektedir.
  .

 5. Yenilikçilik ve kalite

  Sürekli yenilikçi olmaya özen gösteren SOFTLINE “yenilikçilik” kavramını geniş bir şekilde tanımlamaktadır. SOFTLINE’ın yenilikçilik anlayışında; en yeni teknolojiler takip edilerek, çalışanlarının bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi, buna bağlı olarak müşterilerine güncel ve etkin çözümler önerilmesi hedeflenmektedir. Diğer bir yanda ise yeni gelişen iş alanları ve piyasalara ilgi duymak ve yeni pazarlar için araştırma yapmak gibi faaliyetler de yenilikçilik olarak değerlendirilmektedir. Bu kapsamda yalnızca teknoloji ya da ürün bazında yeniklikçilik değil hizmet ve kalite alanlarında da ileriye dönük yatırımlar yapılmaktadır. Ancak her zaman en temel SOFTLINE değeri, kaliteye olan mutlak odaklanma ve müşteri memnuniyeti olmaya devam edecektir.
  .

 6. Güçlü referanslar

  Softline Türkiye çalışma hayatına 2008 sonunda başlamış olmasına rağmen sektörde edindiği tecrübeler ile şimdiden birçok köklü firmanın tercihi olma yolunda ilerlemektedir. Softline kendisiyle beraber müşterilerini de geliştirmeye ve değişime ayak uydurmaya çalışmaktadır. Bu anlamda çalışma hayatının başında olmasına rağmen “Dumankaya İnşaat, Ekinciler İnşaat, iLab Holding, İS Demir, Superonline, Tekfen Holding, Varyap Holding” gibi büyük kuruluşlar Softline ile işbirliğini seçmişlerdir.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.