Softline International

1993’ten bu yana şirketin ana faaliyet alanını: BT çözümleri ve üretim, optimizasyon, destek ve BT altyapısının geliştirilmesi konularındaki kapsamlı hizmet yelpazesi oluşturmaktadır.

SOFTLINE faaliyet gösterdiği tüm ülkerde, BT alanında öncü ve önemli firmaların; Adobe, Apple, Autodesk, Citrix, HP, IBM, Kaspersky Lab, Microsoft, Oracle, Symantec, Trend Micro, VMware ve daha birçok firmanın üst düzeyde ortaklık statüsünü taşımaktadır.

Büyüme ve gelişimini istikrarlı olarak sürdüren Softline, müşterileriyle kurduğu sıcak ilişkileri güvene ve kaliteye dayalı bir işbirliğine dönüştürmektedir. Artan satışlar, yükselen kalite ve yaygın hizmetleri ile Softline ofisleri, bulundukları pazar paylarını artırmakta ve liderliklerini her geçen gün pekiştirmektedir.

 

Softline’ın herhangi bir temsilciliğinden;

Dünyanın önde gelen üreticilerinin yazılım lisansını satın alabilirsiniz
Sertifikalı uzmanlarımızdan yüksek kalitede destek ve bakım hizmeti alabilirsiniz
Teknik uzmanlar, sistem yöneticileri ve Microsoft, Symantec, Citrix, Check Point ve diğer şirketlerin kullanıcıları olarak Softline Eğitim Merkezinde eğitimden geçebilir veya uzmanlı­ğınızı artırabilirsiniz
Ücretsiz seminerlere katılabilir – bilgi teknolojilerindeki son trendlerden haberdar olabilir, meslektaşlarımız ile tecrü­belerinizi paylaşabilir ve yazılım dünyasındaki son haberleri öğrenebilirsiniz.

 

Softline Türkiye

2009 yılında faaliyetine başlayan SOFTLINE Türkiye Ofisi, hızlı büyüyen yapısı ile geniş hizmet yelpazesinde ve pek çok değişik coğrafyada edinilmiş bilgi ve tecrübeleri sayesinde, sizleri bir adım daha öne taşımayı amaçlamaktadır. Softline, bugüne kadarki alışılagelmiş çözüm ortaklığı zihniyetlerinin dışında kalan anlayışıyla, müşterilerine arzu ettikleri hizmetleri vermekten mutluluk duymaktadır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.