İhtiyacınız olan tüm çözümler Softline’da!

Üst düzey iş ortaklıklarımız sayesinde, yalnızca yazılım değil; donanım ve bileşik BT hizmetleri de dahil olmak üzere tüm bilişim teknolojileri ihtiyaçlarınıza en uygun şartlar ile tek elden ulaşabilirsiniz.

20 yıllık bilgi ve tecrübemizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

SERVİS / BAKIM HİZMETLERİ

 

Softline Türkiye Servis Bakım

Yıllık bakım ihtiyaçlarınız için Softline’ı seçin, karlı çıkın!

Geniş hizmet yelpazesinde ve değişik pek çok coğrafyada edinilmiş bilgi ve tecrübemiz ışığında, sizleri Softline’nın uluslararası servis standartlarıyla tanıştırmak istiyoruz. Size en uygun maliyetlerle faydalanabileceğiniz Softline Yıllık Bakım ve Onarım Anlaşması hizmetlerini sunuyoruz.

Yıllık Bakım ve Onarım Anlaşması; işletim sistemleri, donanım, ana bilgisayar, sunucu, ağ yapısı, çevre birimlerinin bakımı, güncellemesi, kontrolü ve yedeklenmesi işlemlerini içerir. Periyodik bakımlar dışında oluşabilecek sorunlar için en kısa sürede bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi hizmetlerini kapsar.

Yıllık Bakım ve Onarım Anlaşmasını Kimler Yaptırmalıdır?
İşletmesinde bulunan bilgisayar, notebook, sunucu, yazıcı, tarayıcı vb.sayısı 3 ve üzerinde olan, bilgisayarlarında sorun meydana geldiğinde, acil çözüm gereken, tüm işletmeler bu anlaşmayı yaptırabilirler.

Yıllık Bakım ve Onarım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir?
Yerinde, Uzaktan ve Acil Telefon Destek hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilerek gerekli müdahale yapılır. Yıllık Bakım Ve Onarım Anlaşması sayesinde verilerinin yedekleri güncel olan müşterilerimiz, sistemleri bozulduğu için iş kaybına uğramazlar. Herhangi bir yazılım ve donanım ürünü aldıklarında da çok özel ödeme koşulları ve iskontolardan faydalanırlar.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.