storage-9

OceanStor SNS2124/2224/2248 FC Storage Switch

HUAWEI OceanStor SNS2124, 2224, ve 2248 Fiber olan
Kanal (FC) küçük ölçekli bağımsız SAN ve büyük ölçekli çekirdek anahtarlama ağları kenar topolojilerine yönelik anahtarlardır. SNS2124, 2224, ve 2248 SAN SAN ölçeklenebilirlik ve kullanım kolaylığı iyileştirilmesi sırasında işletmelerin maliyetlerini azaltmak için tasarlanmıştır. SNS2124, 2224, ve 2248 ağ genişlemesi için en düşük maliyetli seçenektir.

Süper Maliyet Etkililiği ve Verimliliği

  • ISL bağlantı kümeleme: Kare tabanlı bağlantı kümeleme verimli bant genişliği kullanımı ve yük dengeleme için bir mantıksal bağlantı birden fazla ISL bağlantıları birleştirir.
  • Yüksek bant genişliği: Engellenmemiş mimari SNS anahtarları tam yapılandırmada bir hızda çalışmasına izin vermek için kullanılır. SNS2248 bant genişliği tıkanıklık olmadan 1536 Gbit / s maksimum destekler.
  • Otomatik port algılama: SNS2124 otomatik olarak 8 Gbit / s 1 Gbit / s uyarlar. SNS2224 ve SNS2248 Otomatik 16 Gbit / s 2 Gbit / s uyumludur. Toplama SFP geriye dönük uyumluluk sağlanmıştır. Bu nedenle, on-demand yatırım mevcuttur.
  • On-demand port ölçeklenebilirliği: Incremental genişleme portu tüm kumaş kurumsal fonksiyonu tek anahtar kumaş mimarisi talep üzerine ölçeklenebilirlik uygular.

Kullanım Kolaylığı

  • Hızlı kurulum: Kurulum sihirbazı kolay yükleme ve SNS anahtarlarını yapılandırmaya yardımcı olur. Anahtar konfigürasyonu, dağıtım ve yönetimi sadece fare tıklaması ile uygulanabilir.
  • Basitleştirilmiş yönetim: Çoklu-anahtar ortamda, Ağ Danışmanı veri merkezini yönetmek için kapsamlı fonksiyonları sağlar.
  • Üstün uyumluluk: SNS anahtarları Microsoft Basic SAN uyumludur. Buna ek olarak, anahtarlar bakım kolaylığını artırır ve yazılım yükseltmesi basitleştirilmesi ve sistem log dosyalarını indirerek hata kayıtlarına USB bağlantı noktası sağlar.

Hızlı Dağıtım

  • Dağıtım ve yönetim kolaylığı: SNS anahtarları kolayca yeni ve mevcut BT ortamları ile entegre edilebilir.
  • Talep artışı: Portlar talebe göre artış gösterebilir. Şirketler devam eden hizmetleri etkilemeden talep üzerine depolama ağlarını genişletebilir.

Mükemmel Ölçeklenebilirlik

  • Bulut depolama için sanal organik bileşeni: Bir SNS anahtarı son derece sanallaştırılmış özel bulut depolama ortamında önemli bir bileşen olarak hizmet verebilir. SNS anahtarları, sunucu sanallaştırma ve sanal masaüstü altyapısı (VDI) yönetiminin yanı sıra SSD’lerin yüksek verimli gereksinimlerini de sağlar. SAN mimarisine dayanan, SNS genel sistem performansını arttırır, LAN-ücretsiz yedekleme ve verimli veri merkezli kaynak yönetimi sağlar.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.