Neden HP Z İş İstasyonları?

HP Z İş İstasyonları, 30 yıldan daha uzun süreden beri pazardadır. HP Z İş İstasyonları uçtan uca endüstriye öncülük eden teknolojiler ve en yeni inovasyonlarla yüksek performans ve güvenilirlik sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. HP Z İş İstasyonları’nın, araç gerektirmeksizin servis edilebilen kasa özelliği, kolay açılabilen erişim kapakları ve kolaylıkla erişilebilir yapısı daha fazla bellek ve depolama ile giriş-çıkış modüllerinin eklenebilmesini kolaylaştırıyor. Çoklu yuva ve esnek depolama bölmeleri size sabit diskler, SSD, optic sürücüler, RAID yedekleme çözümlerini ve daha fazlasını rahatlıkla konumlandırabilme imkânı sunar.

HP Z İş İstasyonları sessizdir. Modüler iç düzeni hava akımını maksimize ederek işlemcilerin ve grafik kartlarının en ideal performansla çalışmasını sağlar. HP Z İş İstasyonları, ayrıca yüksek performanslı hava soğutma gibi endüstriye liderlik eden akustik teknolojisiyle konsantrasyonunuzun hiç bir zaman kesintiye uğramamasını sağlar. HP Z İş İstasyonları ve içindeki parçaları, 115 bin saat boyunca HP
Toplam Test Süreci kapsamında çeşitli zorlu testlere tabi tutuldu ve HP ZBook’lar MIL-STD_810G standardı testlerine girdi. İyileştirilmiş bir performans sağlamak için, sıcaklık, şok, damlama, titreşim, toz gibi daha birçok testler yapıldı.

En iyi işlemci ve grafik performansı işiniz için gereklidir. Yüksek performanslı, çok çekirdekli Intel Xeon ve Core işlemcileri, işlemciye olağanüstü performans sağlamak amacıyla iş istasyonu sınıfına dahil uygulamalar çerçevesinde HP ve Intel tarafından test edilmiş ve dayanıklılıkları doğrulanmıştır.

NVIDIA ve AMD ile birlikte çalışan HP, sertifikalı bağımsız Yazılım üreticilerinin 2D’den3D’ye iş istasyonu grafiklerini, NVIDIA QUadro ve AMD Firepro ‘yu kapsayacak şekilde sunar. HP Remote Graphics Software (RGS) de yine tüm HP Z İş İstasyonları’na ön yüklü olan bir yazılımdır. İş İstasyonu grafiklerine kusursuz uzaktan erişim sağlar.

HP Z Mobil iş istasyonları modellerinde isteğe bağlı konfigure edebildiğiniz dreamcolor panel ve HP Z Dreamcolor monitörlerde bulunan HP Dreamcolor Teknolojisi, detayları tüm berraklığı ile ortaya koyuyor. Bir milyardan fazla renk paleti ile dijital işinizin tamamında kusursuz renk doğruluğunu ve devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.