DELL İŞ İSTASYONLARI

Dell İş İstasyonları yüksek performans ile grafik gücünü biraraya getirerek profesyonel kullanıcıların ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Intel Xeon işlemcilerle, masaüstü bilgisayarlara göre daha fazla performans ve çözüm sunuyor. Dell iş istasyonları 20 yıldır ödüllü film yapımcılarından grafikerlere, endüstri tasarımcılarından mimar ve mühendislere özel olarak üretilen ürün portföyü ile iş deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor.

Neden Dell İş İstasyonları?

Yenilikçi Tasarım

Dell; Hepsi Birarada İş istasyonları da dahil olmak üzere en ince, en hafif ve en iyi tasarıma sahip serileri oluşturmak için birinci sınıf ürünlerle benzersiz ve en kaliteli materyaller kullanmaktadır. Maksimum depolama, genişletebilirlik ve esneklik için önden erişimli disk yapısı ile geliştirilmiş soğutma sistemi ve akustikte devrim niteliğinde termal bir tasarıma sahiptir.

Güçlü performans

Dell İş istasyonları, yüksek kapasiteli bellek ve depolama seçenekleriyle profesyonel işlemciler ve profesyonel grafik gücünü biraraya getiriyor. Dell İş istasyonlarıyla ücretsiz sunulan Dell Precision Optimizer uygulamasıda ürün ve yazılım performansında yüksek bir iyileştirme sağlar.

Üstün güvenilirlik

Dell; Precision iş istasyonlarını tam güvenilir sunabilmek için uzun saatler süren testlerden geçirmektedir. Bağımsız yazılım firmaları (ISV) tarafından sağlanan sertifikasyonlarla üstün güvenilirlik sunarak sektördeki en eksiksiz servis ve destek ile çözüm sağlar.

Dell Precision Mobil İş İstasyonları ile tanışın
Gelişmiş analiz, mühendislik, üretim ve tasarım uygulamaları için sertifikalı performans arayan hareket halindeki profesyoneller için en doğru çözümler

Dell Precision 7720 Mobil İş İstasyonu; Dünyanın ilk VR için hazırlanan mobil iş istasyonu olan Dell Precision 7720, inanılmaz derecede güçlü bir 17 ”mobil iş istasyonudur.

Dell Precision 7520 Mobil İş İstasyonu; Dünyanın en güçlü 15″ mobil iş istasyonu, performansı kadar iyi görünen birinci sınıf bir tasarıma sahip.

Dell Precision 5520 Mobil İş İstasyonu; InfinityEdge ekranlı dünyanın en ince, en hafif ve en küçük 15 inçlik mobil iş istasyonu, 14 inçlik dizüstü bilgisayar boyutlarında bir 15,6 ” PremierColor 4K görüntüleme sunuyor.

Dell Precision 3520 Mobil İş İstasyonu; Bir iş istasyonunun gücünü PC’ye benzer bir fiyata sunuyor. Verimliliği ve mobiliteyi iyileştirmeye odaklanan geliştirilmiş yeni tasarım, 5 kg’dan daha az ağırlığında ve daha kompakttır.

Tüm Dell Precision Mobile İş İstasyonlarında Öne Çıkanlar:

  • ISV Sertifikaları ve Dell Precision Optimizer
  • 7. Nesil Intel® Core ™ veya Intel® Xeon® işlemcilere kadar profesyonel işlemciler
  • Ready for VR veya AMD FirePro ™ grafikler içeren Profesyonel NVIDIA Quadro® ekran kartları
  • Ultra hızlı PCIe SSD depolama seçenekleri
  • Thunderbolt ™ 3 teknolojisi
  • Yeni DDR4 bellek

Dell Precision Masaüstü İş İstasyonları ile tanışın
Benzersiz ve Üstün Performans

Dell Precision 7920 Rack Tipi İş İstasyonu; 2U Rack iş istasyonunuzu, hem güvenli olan hem de ağ üzerinden %100 erişilebilen bir merkezi ortama yerleştirdiğinizde, verileriniz/IP’niz ana bilgisayar iş istasyonundan hiç ayrılmaz.

Dell Precision 7920 Tower İş İstasyonu; Vizyonunuzun ulaştığı her noktaya kadar büyütebilmeniz için çok yönlü tasarımla en üstün depolama ölçeklenebilirliğini bir araya getirir. Yeni nesil çift soketli performansla en karmaşık ve zorlu uygulamalarınıza hızla ve verimli bir şekilde güç sağlayın.

Dell Precision 7820 Tower İş İstasyonu; Tek veya çift işlemcili kompakt tasarımda olağanüstü performans, 500W’a kadar grafik gücü desteği ile VR profesyonel grafikler için hazırlanmıştır.

Dell Precision 5820 Tower İş İstasyonu; En yeni Intel Xeon işlemci en zorlu uygulamalarınıza güç sağlar. Şimdi maksimum 10 çekirdekle yeni nesil tek soketli mimarisi sayesinde, en büyük fikirleriniz için maksimum performans elde edebilirsiniz.

Dell Precision 3620 & 3420 İş İstasyonu; PC’ye benzeyen bir fiyata iş istasyonunun gücüne sahiptir. Precision Tower 3000 Serisi İş İstasyonuyla küçük alanlarda güçlü performans sağlayın. İki farklı boyutta sunulur.

Dell Precision 5720 Hepsi Bir Arada İş İstasyonu

Dünyanın en güçlü ve ilk VR All-in-One iş istasyonu. Precision 5720, stüdyo kalitesinde prodüksiyon, düzenleme ve çalma için kanal başına 50 W üreten dijital dinamik amplifikatörlerin desteklediği, önden ve alttan çıkışlı on hoparlör içeren, benzerlerinden farklı tümleşik ses çubuğuyla inanılmaz bir ses sistemine sahiptir. Hepsi inanılmaz tek bir iş istasyonunda sağlanır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.