Sizin işletmeniz, sizin dönüşümünüz

Cisco’nun Kurumsal Ağ çözümleri, yenilikleri hızlandırmanıza, maliyetleri ve karmaşıklığı azaltmanıza, güvenliği arttırmanıza ve mobilitenin tüm değerlerinden yararlanmanıza yardımcı olur.

.

cisco1Tümleşik Erişim ile Kullanıcılarınıza Güç Verin
Cisco Tümleşik Erişim, BT kolaylığına ve kurumsal büyümeye yönelik “Tek Politika, Tek Yönetim, Tek Ağ” yaklaşımımızı temel alan bir akıllı ağ platformudur. Bu platform, kendi cihazını getir (BYOD) trendini, mobiliteyi ve Her Şeyin İnterneti’ni (IoE) destekler. Cisco Tümleşik Erişim, insanların kendilerine özgü biçimde çalışmalarını destekler.

.

cisco2

Şubenizde Maliyetleri ve Karmaşıklığı Azaltın
Mobilite, şubelerdeki her şeyi değiştiriyor. Sayısı artan Mobil cihazlar, bulut uygulamalar ve yüksek tanımlı videolarla birlikte dijital yenilik şube ağlarında kendini güçlü bir şekilde gösteriyor. Cisco Akıllı WAN’ın ağ, bilgi işlem ve WAN servislerini bir araya getirerek kullanıcı deneyiminden ödün vermeden tasarruf etmenize nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

.

cisco3Ağ Operasyonlarını Kolaylaştırın, Zaman Kazanın
Cisco’nun yeni nesil otomatik veri merkezi vizyonu ACI (Application Centric Infrastructure) ile BT karmaşıklığını tamamıyla basitleştirin. İsterseniz Uygulama Politikası Altyapı Denetleyicisi Kurumsal Modülü (APIC EM) ile ACI özelliklerini kurumsal ağınızın tamamına yayabilirsiniz. Yazılım tanımlı ağ (SDN) teknolojilerinin benimsenmesine yönelik düşük riskli bir yaklaşım sunar.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.