1. Fırsat: Yeni Kalıcı Lisans Teklifi

Yeni kalıcı lisansınızı 3 yıllık Autodesk Aboneliği ile alın, %20 indirim kazanın
3 yıllık Maintenance Subscription ile birlikte yeni bir ticari kalıcı lisans satın aldığınızda, satış fiyatı üzerinden %20 indirim kazanabilirsiniz. Ayrıca 3 yıllık Maintenance Subscription’daki %10’luk indirimden de yararlanabilirsiniz. Böylece kalıcı lisansta indirim avantajı yakalamış olmanın yanı sıra, hem önümüzdeki 3 yıl içinde oluşabilecek fiyat değişikliklerinden korunacak hem de abonelik programıyla her zaman güncel kalacaksınız. 3 yıllık Maintenance Subscription ile alınan lisanslar, indirim kazandırmakla kalmıyor; aynı zamanda sürekli güncel kalma, esnek lisanslama, teknik destek, ek bulut ve yazılım hizmetleri gibi pek çok avantajı da beraberinde getiriyor.

2. Fırsat: Desktop Subscription Teklifi

3 Yıllık Desktop Subscription ile %25 indirimden faydalanın
Autodesk yazılımlarının 2016 sürümünü, kalıcı lisansa göre çok uygun fiyatla yıllık veya üç yıllık olarak edinebilirsiniz. 2005-2015 kalıcı lisansına sahipseniz, kısa bir süre için; 3 yıllık Desktop Subscription satın aldığınızda %25’e varan indirim kazanabilirsiniz.

1 Şubat 2015 tarihinde “yükseltme” (upgrade) satışları sona erdiğinden, güncel kalmanın tek yolu olan abonelik programı ile; yükseltme hakkını kaybetmiş kullanıcılar bu sayede son versiyon lisans kullanımlarına en ekonomik şekilde devam edebilecekler.

*Fiyat teklifi talepleriniz için bizlere bilgi@softlinegroup.com adresinden yada 0216 373 44 07 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.