Hemen harekete geçin

Elinizdeki Autodesk yazılımınızı güncel sürüme geçirmek için son günleri kaçırmayın.

Yazılımınızı yükseltmek, yeni bir yazılım almaktan %30 daha ucuzdur.
Yükseltme satışları hala sürerken bu fırsatı kaçırmayın. Son gün 23 Ocak 2015.

Size en uygun Abonelik Programı hangisi?

Autodesk Aboneliği, son sürüm teknoloji ve yazılımları kulanabilmeniz için projelerinize, çalışanlarınıza ve bütçenize göre farklı teklifler sunar.  Gelin size en uygun Abonelik programını birlikte belirleyelim. Bunun için buraya tıklayarak bize bir e-posta atmanız yeterli.

Ayrıca Aboneliğinizi Şimdi Yenileyin – Gecikme Bedeli Ödemeyin!

Autodesk Maintenance Subscription sözleşmelerinin yenileme tarihi geçmiş kullanıcılar 23 Ocak 2015 tarihine kadar gecikme bedeli ödemeden aboneliklerini yenileyebilecekler.

Uygulama detayları:

  • Bu uygulama, 23 Ocak 2015 tarihine kadar geçerlidir.
  • Maintenance Subscription yenileme tarihi geçen ve abonelik yenilemesi yapmamış olan kullanıcılar, “Autodesk Maintenance Subscription Yenileme Gecikme Bedeli” ödemeden aboneliğini yenileyebilir.
  • Kontrat, aboneliğinin bitiş tarihinden itibaren uzatılacaktır.
  • Bu uygulamadan yararlanabilmek için abonelik yenileme bitiş tarihinin üzerinden 364 günden fazla zaman geçmemiş olması gerekmektedir.
  • Bu uygulamadan yararlanmak için lütfen Autodesk Yetkili Satıcınızı arayınız.

Autodesk’in duyurduğu politika değişikliğiyle, 1 Şubat 2015 tarihinden itibaren yükseltme (upgrade), sadece abonelik programı ile mümkün olabilecek. Bu tarihten itibaren önceki sürümden güncel sürüme yükseltme (upgrade) lisans satışı olmayacak, son kullanıcıların güncel sürümde kalabilmesinin tek yolu abonelik programı ile ilerlemek olacaktır. Bu nedenle tüm kullanıcıların abonelik programında olmaları çok önemlidir.