Acronis Backup Advanced paketi, tüm ortamınız için sınıfının en iyisi veri koruma ürünleri sunar. Acronis AnyData Engine tarafından desteklenen paket, işletim sistemi, uygulamalar, yapılandırmalar ve veriler dahil olmak üzere en hızlı ve en etkili yedekleme ve kurtarma çözümünü sunar.

“Acronis AnyData Engine tarafından desteklenir.”

AcronisAnydataEngine

Gelişmiş teknoloji ile oluşturulan ve 50’den fazla patente sahip Acronis AnyData Engine, şirketiniz için büyük önem taşıyan kritik bilgileri yakalama, depolama, kurtarma, denetleme ve bu bilgilere erişme işlemlerinde kullanılabilen, kullanımı en kolay ve en yenilikçi veri koruma teknolojisidir. Modern veri koruma anlayışında devrim yaratır; tüm verileri, her ortamda ve her konumda koruyan genel bir çözümle birlikte kullanılmak üzere en önemli iş yüklerinize göre iyileştirilmiş, sınıfının en iyisi bağımsız çözümler sunar. İlke esaslı denetimlere ve merkezi raporlamaya sahip Acronis Management Server (AMS), ortamınızda bulunan tüm fiziksel ve sanal makine yedeklerini kolay bir şekilde yönetebilmeniz için tek bir arabirim sunar.

Acronis AnyData Engine, imaj tabanlı yedekler yakalamanızı ve tüm verileri evrensel bir yedekleme biçiminde depolamanızı sağlayan patentli disk imajlama teknolojisini içinde barındırır, böylece herhangi bir donanımda veya sanal makinede kurtarmaya izin vererek felaket kurtarma açısından yüksek düzeyde esneklik sunar. Bir sistemin tamamını (veriler bozulmadan) dakikalar içinde kurtarabilir ve dosyaları, klasörleri ve uygulamaları istediğiniz konuma çok kısa bir sürede geri yükleyebilirsiniz.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.