AcronisAccessAdvanced

Acronis Access Advanced

Acronis Access Advanced, güvenliği sağlamak, uyumluluğu korumak ve BYOD’yi etkinleştirmek üzere kuruluşun BT bölümüne işle ilgili içerik üzerinden tam denetim sağlayan güvenli bir erişim, eşitleme ve paylaşım çözümüdür. Acronis AnyData Engine tarafından desteklenen Acronis Access Advanced, çalışanların tüm aygıtlardan (masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefon) içeriğe güvenli bir şekilde erişmesini ve içeriği çalışanlar, müşteriler, iş ortakları ve satıcılar dahil olmak üzere yetkili iç ve dış destekçilerle paylaşmasını sağlar.

ACRONIS ACCESS ADVANCED’IN AVANTAJLARI

Mobil dünyanızı denetleyin: Acronis Policy Engine tarafından yönetilen gelişmiş güvenlik denetimleri, şirketin kritik veri varlıklarını korumak için gerekli tüm araçları BT bölümüne sağlar.

Rakiplerinizin önüne geçin: Mobil aygıtların ileri düzeyde kullanımı daha hızlı ve daha fazla bilgiye dayanan karar almayı sağlar ve bu durum da gelir, karlılık ve müşteri memnuniyeti artışını beraberinde getirir.

BYOD uygulamasından yararlanın: Çalışanlar tercih ettikleri aygıtları kullanırken BT, içerik erişimi ve paylaşımı üzerinde denetimini sürdürür.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.