Oracle Engineered Systems
Oracle Database’iniz için Optimum Platform

BT kuruluşları sürekli olarak daha düşük maliyetle daha iyi sonuçlar sunma baskısı altında ve BT altyapısının önemli bir kısmı Oracle Database ve uygulama yazılımlarına yönelik hale getirilebilmektedir.

Oracle Engineered Systems genel altyapılara kıyasla daha düşük maliyetle daha üstün performans, kullanılabilirlik ve güvenlik sunuyor. Operasyonel ortamınızı basitleştiriyor ve hiçbir çaba harcamadan ihtiyaç duyulduğunda genel bulut ortamına entegre olabiliyor.


Bulutta Kullanıma Hazır
Tüm Oracle Engineered Systems ürün modelleri, ne zaman isterseniz bulutta kullanıma hazırdır. İster geleneksel şirket içi kullanım ister özel bulut ister güvenlik duvarınızın ardında genel bulut; hangisini seçerseniz seçin birinci sınıf, tamamen uyumlu, bulutta kullanıma hazır özelliklere erişebilirsiniz.


Güç
Oracle Engineered Systems ile optimum düzeyde performans, kullanılabilirlik ve güvenlik sunabilirsiniz. Oracle Engineered Systems üzerinde genel sistemlerden çok daha hızlı, basit ve ucuz çözümler elde edebilirsiniz.

 

Değer
Daha fazla şeyi başarmak için daha az veritabanı çekirdeği kullanarak yazılım lisans maliyetlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Tek bir satıcı tarafından sağlanan modelin dağıtımı, daha ilk andan itibaren BT operasyonlarına daha az zaman harcamanız ve kuruluşunuz için yeni değer oluşturmaya daha fazla zaman bulabilmenizi sağlar.

 

Güven
Dünyanın en büyük kuruluşlarının en kritik veritabanlarını ve uygulama yazılımlarını optimize etmek ve korumak üzere Oracle’a teslim ettiğini bilerek güvenle Oracle Engineered Systems çözümlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca operasyonel gereklilikleriniz değiştiğinde Oracle Engineered Systems çözümleri de ihtiyaç duyduğunuz anda bulut özelliklerini kolayca entegre edebilir.

 

Oracle Exadata
Verimli, Etkili ve Bulut Uyumlu

Oracle en eksiksiz bulut çözüm modeli yelpazesini sunarak kendi bulut ortamınızı kendi yönteminize göre seçmenize olanak sağlar. Oracle Exadata, Oracle Database çalıştırmaya yönelik en yüksek performanslı, en çok kullanılabilir ve en güvenli mimaridir. Oracle Exadata ile iş açısından kritik iş yüklerinizin yüksek düzeyde kullanılabilirliğini koruyabilirsiniz.Oracle Exadata, rakiplerine kıyasla çok daha hızlı ve kolay şekilde dağıtım olanağı sağlar ve çözümleri ile dağıtım süresini % 59’a kadar azaltır. Üstelik kullanıcılar tasarlanmış sistemlerin avantajlarını öğrendikçe zaman içinde çalıştırılması daha da kolaylaşır.

Oracle Exadata On Premises
Eksiksiz kontrol ve güvenlik için donanımı satın alarak veri merkezinizde dağıtımını yapabilirsiniz

Oracle Exadata Bulut Servisi
Oracle Exadata çözümünü Oracle Public Cloud Service’ten kullanabilir ve yalnızca ihtiyacınız olanlar için ödeme yapabilirsiniz

Oracle Exadata Cloud at Customer
Oracle Exadata çözümünü güvenlik duvarınızın ardındaki bir servis olarak kullanabilir ve eksiksiz esneklik adına yalnızca ihtiyacınız olanlar için ödeme yapabilirsiniz

Oracle Database Appliance
Basit, Optimize ve Uygun Fiyatlı

Oracle Database Appliance, Oracle Database çözümleriniz ve uygulama yazılımlarınız için performans ve ölçek sunmak üzere optimize edilmiş ve tasarlanmış tamamen entegre yazılım, bilişim, ağ iletişimi ve depolama çözümüdür. Karmaşıklığı azaltır, zaman tasarrufu sağlar ve hızlı bir şekilde çalışır duruma getirir. Oracle Database Appliance hem şirket içi hem de bulut ortamına uygun olarak hazırlanmıştır.

Dakikalar içinde çalışır durumda
Oracle Database Appliance sayesinde kaynak bulmadan dağıtım ve yönetime kadar her şey basittir. Basitlik ve daha hızlı değere dönüştürmeye yönelik olarak tasarlanmıştır. Standartlaştırılmış, kanıtlanmış konfigürasyonlara dayanır; tahminlere ya da uzman becerilerine gerek yoktur.

 

Oracle Database için özel olarak oluşturulmuştur
Oracle Database Appliance, özel olarak Oracle Database için tasarlanmıştır. Altyapınızı oluşturan tüm donanım ve yazılım unsurları en yüksek performans için tamamen entegre ve optimize edilmiştir. Veritabanlarınızı Oracle uzmanlığı ve ideal uygulamaları kullanılarak oluşturulan Oracle Database Appliance üzerinde çalıştırarak her zaman en iyi şekilde performans elde ettiğinizden emin olabilirsiniz.

 

% 25’e kadar tasarruf
Oracle Database Appliance tamamen esnektir; hazır olduğunuzda hızlı bir şekilde depolama veya belleği ölçekleyebilirsiniz. Düşük giriş fiyatı ve esnek lisans seçenekleri sayesinde BT kaynaklarınızdan maksimum düzeyde dönüş elde edebilirsiniz.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.