Oracle Ürün ve Servisleri

Oracle, dünyanın en eksiksiz, açık ve entegre yazılım ve donanım sistemlerini sunar.

Uygulama Yazılımları

İster yerinde isterse bulut tabanlı bir model seçin, Oracle’ın uygulama yazılımı stratejisi, iş gereksinimlerinize uygun en kapsamlı, modern ve güvenli ürün ve servis portföyü ile seçenek ve esneklik sunmaktır.

Veritabanı

Oracle Databases; Oracle Exadata ve Oracle Database Appliance gibi tasarlanmış sistemler ve veritabanı bulutlarında konsolidasyona olanak sağlayarak müşterilerin BT maliyetlerini azaltmasına ve daha yüksek hizmet kalitesi sunmasına yardımcı olur.

Tasarlanmış Sistemler

Oracle, üretkenliği ve performansı artırırken, BT altyapılarının maliyetini ve karmaşıklığını azaltan tasarlanmış sistemler geliştirmek için altyapının her katmanında inovasyon gerçekleştirir.

Kurumsal Yönetim

Oracle Enterprise Manager 12c, kurumsal bulut sisteminiz için tek eksiksiz yönetim çözümüdür. Bulutta veya geleneksel BT ortamlarında Oracle Enterprise Manager; uygulama yazılımlarını daha hızlı uygulamaya koymanıza, servis isteklerinin çözüm süresini kısaltmanıza ve milyonlarca müşteri için kullanıcı deneyimlerini kolayca yönetmenize yardımcı olur.

Java

Java, ağ bağlantılı uygulama yazılımlarının hemen hemen her tipinin temeli ve mobil uygulama yazılımları, oyunlar, Web tabanlı içerik ve kurumsal yazılımlar geliştirmek ve sağlamak için global standarttır.

Orta Katman Yazılım

Bugün kullanılabilir durumdaki 1 numaralı uygulama altyapısı olan Oracle Fusion Middleware, yazılım uygulamalarının teslimi için kapsamlı bir hizmet odaklı mimari sağlamak üzere Oracle’ın önde gelen, standart tabanlı yazılımlarını ve araçlarını konsolide eder.

İşletim Sistemleri
Sunucular
Depolama ve Teyp
Ağ ve Veri Merkezi Yapısı Ürünleri
Kurumsal İletişim
Sanallaştırma

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.