indir

 

Babylon Online Çevirmen

Eğer bir online çevirmene ihtiyacınız varsa, en iyisini buldunuz demektir. Babylon; kelime, metin, deyim ve daha fazlasını otomatik olarak çeviren bu çevirmeni kullanımınıza sunmaktadır. Babylon’ un, hepsi 75′ in üzerinde dil seçeneğine sahip, 1,600′ den fazla sözlük ve en çeşitli bilgi alanlarının terim dizinlerini içeren veritabanında, milyonlarca terimi arayın.
Babylon’ un sözlük ve çeviri yazılımı hizmeti alanlarında 10 yılın üzerinde deneyimi vardır. Dünya çapında en ünlü ve en köklü bilgi edinme firmalarından biridir.

Babylon’ un dünya çapında sayıları milyonları bulan kullanıcısı ve çeviri yazılımını kullanan, çok başarılı bir memnun müşteri oranı vardır. Çok çeşitli çevrelerden kullanıcılar, piyasada bulunan en kullanışlı çeviri aracı olarak milyonların oyladığı Babylon programını kullanarak bilgisayarlarındaki her hangi bir belgeyi tek tıkla çeviriyor ve bilgi ediniyorlar.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.