attachmate

Attachmate FileXpress

Daha İyi Performans. Daha Düşük Maliyet. Daha Sıkı Kontrol.
Güvenli veri aktarımı geleneksel depola-ve-gönder yaklaşımına göre önemli avantajlar sunar. Internet dosya transferi çözümlerinde bulunan merkezi deponun kaldırılması işlemi; genel güvenliği artırırken kuruluşların önemli performans gelişmeleri elde etmelerini, toplam maliyeti düşürmelerini ve veri işlemede kontrollerin güçlenmesini sağlar.

http___www.attachmate.co

Güvenli veri aktarımı yetenekleri ile FileXpress’in avantajları aşağıdaki gibidir:

Güçlü güvenlik
Eğer bir hacker deponuza girerse muhtemelen aktarılan tüm verilere erişim hakkına ulaşır. “FileXpress Internet Sunucusu” bu riski yok eder. Backend sisteme direk dış bağlantıyı engelleyen ve iç yapılandırmaları ya da ağ topolojisini soyutlayan güvenli bir proxy sağlar.

Aerodinamik süreç
FileXpress Internet Sunucusu merkezi bir depo barındırmadığı için depoya yazı yazma ve daha sonra onu kurumsal ortama taşıma gibi iki adımlık süreci takip etmenize gerek yoktur.

İşleme sonrası otomatik destek
DMZ’ de bulunmasının yanı sıra, FileXpress; yönetici tarafından belirlenmiş iş kuralları ile veri işlemesi yapabileceği backend sistemde de yer alabilir (kullanıcının veriyi veya veri şeklini göndermesi gibi). Örneğin, işleme sonrası faaliyeti yüklenen bir dosyayı ayrıştırma ve içinde saklanan bilgi ile beraber veri tabanını güncelleme prosedürü için yapılandırılmış olabilir.

Kolay depolama yönetimi
FileXpress ile organizasyonlar backend sistemleri üzerinde uygulanan yedekleme ve kurtarma işlevlerini düzenleyebilir. Merkezi depoyu kullanan çözümlerin ihtiyacı olan yeni yedekleme ve kurtarma sistemlerini kurma gereksinimi yoktur. Kısacası FileXpress; DMZ’de hassas bilgi depolama ihtiyacını ortadan kaldırarak ve dosya transferi iş akışı verimini geliştirerek güvenliği artırır ve maliyetleri düşürür.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.