Notes_logo

IBM Lotus Notes

İşinizin çabucak yapılmasını sağlayın

IBM Lotus Notes yazılımı, e-posta, işbirliği araçları ve iş uygulamalarını zengin, bütünleştirilmiş bir masaüstü deneyiminde bir araya getirerek coğrafi olarak dağılmış ekipler arasında içerikleri keşfetmenize, dönüştürmenize ve paylaşmanıza yardımcı olur. Çevrimiçi ve çevrimdışı üretken olabilir ve kurum ve Internet çapında insan ve kaynaklardan sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

.

Özellikler

 • E-postalara, takvimlere, kişilere, etkinliklere, anında ileti sistemine, haber kaynaklarına, ofis belgelerine, işbirliği araçlarına ve iş uygulamalarına tek bir noktadan erişmeyi sağlayan sağlam ve verimli bir kullanıcı deneyimi sunar.
 • Kullanıcıların, gittikçe büyüyen gelen kutularını tam metin arama, dağıtma, posta filtreleme ve sıralama, konuşma görünümleri ve işaretleri ile verimli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur.
 • Lotus Notes belgelerinde belirli metin desenlerini tanıyabilen, özelleştirilebilir pencere bileşenleriyle kullanıcı verimliliğinin artırılmasına yardımcı olur; örneğin, bir e-postadaki uçuş numarasından bilgi alma gibi, ilgili pencere bileşeniyle ilişkilendirilmiş uygun iş eylemini gerçekleştirmek için, tanınan metin tıklatılabilir.
 • Kullanıcıların, gelen kutusu ve takvim içindeki bağlamda birleştirilmiş çevrimiçi durum bilgisi, kartvizitler ve anında ileti sistemi aracılığıyla kaynakları anında bulmasına ve kaynaklara anında bağlanmasına yardımcı olur.
 • Sağlam güvenlik özellikleri aracılığıyla bilgisayar virüslerinin etkisinin en aza indirgenmesine veya bu etkilerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.
 • Birden çok sistemden iş kolu çözümlerini ve verileri son kullanıcılar için tek bir görünümde bütünleştirmenize ve sunmanıza olanak sağlayan birleşik uygulama teknolojisi aracılığıyla iş değerinin artırılmasına yardımcı olur.
 • Gelişmiş eşleme teknolojisi sayesinde, kullanıcıların ağ bağlantısı kesilmiş durumdayken de verimli olmasına yardımcı olur.
 • Lotus Notes gelen kutusundaki Lotus Protector for Mail Security (ABD) ile bütünleştirme sayesinde, kişisel engelleme ve izin verme listelerinin yönetiminin basitleştirilmesine yardımcı olur.
  .
  Notes_connections_760x523

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.