SketchUp Pro | Layout

SketchUp Pro’nun bir parçası olan LayOut, güzel sunumlar, tescil talepleri, uygulama çizimleri ve diğer ölçülendirilmiş çizimleri oluşturmanız için SketchUp modellerini yazı-lar ve 2D vektörel çizimlerle birleştirir.

Profesyonel çizim setlerini LayOut ile üretin

LayOut, SketchUp modellerinden uygula-ma çizimleri ve sunumlar oluşturmak için kuvvetli ölçülendirme, çizim ve sayfa dü-zenleme araçları sağlar. Çizimler, herhangi bir CAD programında kullanılmak için DWG/DXF dosyaları olarak gönderilebilir.
Ölçülendirme, yazı ve grafikleri bir araya getirin

Pafta tutarlılığı için logo ve antetlerinizi LayOut şablonlarına ekleyin. SketchUp model görünümlerine LayOut’dan ayrıl-madan farklı çizim ölçekleri atayın ve ayrı bir CAD aracı kullanmadan ölçülendirin.

3D modellere dinamik bağlı çizimler

SketchUp modelleri LayOut dosyanıza dinamik olarak bağlıdırlar: SketchUp içe-risinde yapacağınız değişiklikler otomatik olarak çizimlerinize yansır. Buluttaki dosyalara Dropbox, Google Drive veya Trimble Connect ile bağlanın.

Basım ve sunum için tek dosya

Tek bir LayOut dokümanı hem basım hem ekran sunumunda kullanılabilir. Yüksek çözünürlüklü büyük formatta baskılar oluşturun.

HERKES İÇİN 3D

Her hafta, milyonlarca tasarımcı, fi kirlerin 3D ortamda geliştirilmesi ve sunulması için, dünyanın en popüler modelleme aracı, SketchUp Pro’yu kullanarak çalışmaktalar. Platform, herkesin 3D projelerini oluşturmaları, paylaşmaları ve dağıtabilmeleri için sezgisel ve hızlı bir ortam sunar.

Eksiksiz 3D projeler oluşturun

Fikirlerinizi 3D olarak kuvvetli ve doğru, ancak gene de basit araçlarla geliştirin. Boş bir sayfayla başlayın veya resimleri, CAD dosyalarını veya 3D Warehouse’dan hazır modelleri transfer edin. SketchUp elinizin bir uzantısı gibi davranmak üzere tasar-lanmış, en sezgisel ve kolay öğrenilen çizim aracıdır.

Sunun ve dokümante edin

SketchUp Pro, tümü SketchUp dosyaları ile dinamik bağlantılı profesyonel çizim setleri, uygulama çizimleri ve ekran sunumları oluşturulmasını sağlayan kuvvetli bir 2D çizim uygulaması olan LayOut’u barındırır.

Veri gönderin ve paylaşın

Görsel ve animasyonları yayınlayın, VR için veri gönderin, teknik çizimler ve IFC referansları ile BIM raporları oluşturun. Tasarım-larınızı diğer uygulamalarda DXF, DWG, OBJ, 3DS, DAE, ve pek çok diğer formatt a veri göndererek geliştirin.

Esnek bir platform

Extension Warehouse, SketchUp’ınıza ekleyebileceğiniz 400’den fazla eklenti sunar. Render, analiz ve 3D baskı gibi endüstri-özel iş akışları için ücretli ve ücretsiz eklentiler bulunmaktadır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.