CorelDRAW Graphics Suite X7

  • Grafik tasarım yazılımı
  • Vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı
  • Çok işlevli çizim ve vektörleştirme araçları
  • Profesyonel fotoğraf düzenleme
  • Kolay web sitesi tasarımı

Kapsamlı grafik tasarım yazılımı

Yeni taze görünümü, yeni olmazsa olmaz araçları ve önemli geliştirmeleriyle CorelDRAW Graphics Suite X7, sizi yeni yaratıcılık olanaklarının dünyasına taşıyor. Doğal iş akışınızı yansıtan çok sayıda yeni çalışma arayüzü tasarlandı, böylece her şey ihtiyaç duyduğunuz an elinizin altında olacak. Grafik veya sayfa tasarımı yaparken, fotoğrafları düzenlerken veya web sitesi hazırlarken, bu komple grafik tasarım yazılımı paketi kendi tarzınızda tasarlamanızda yardımcı olacak.

Şimdiye kadar ki en sezgisel CorelDRAW

corel

Hemen başlayın ve kolaylıkla devam edin

Konsept tasarımından üretime, CorelDRAW Graphics Suite X7 kendi tarzınızda çalışmanıza yardım edecek. Yeni Quick Start seçeneğiyle hemen çalışmaya başlayın. Ayrıca binlerce yüksek kalitede resim, yazıtipi, şablon, clipart ve dolguyla, çok kısa sürede baskı ve web için tasarımlarınızı oluşturacaksınız.

.

corel2

Daha hızlı ve verimli çalış

Yeni tasarlanmış, tamamen özelleştirilebilir arayüzle, yetenek düzeyinize göre çalışma ortamınızı seçin, böylece her şey sizin ihtiyaçlarınıza göre yerleştirilir. Çalışma ortamınızı Adobe Photoshop veya Illustrator gibi görünecek şekilde düzenleyebilirsiniz, böylece Creative Suite kullanıcıları kolaylıkla adapte olabilirler.

.

corel3

Yaratıcılık ve güvenle tasarla

Logo, gazete, web grafikleri, reklam panoları, araba giydirme tasarımı veya tamamen yeni bir şeyler oluştururken, çok çeşitli grafik tasarım ve fotoğraf düzenleme araçlarıyla donanmış olacaksınız. Yeni gelişmiş dolgu ve şeffaflık seçenekleri, projelerinizin görünümü konusunda büyük ölçüde kontrol sağlayacak. Desenlerle yapabilecekleriniz konusunda tek sınır gökyüzü!

.

.corel4

Deneyimlerinizi paylaşın ve genişletin

CorelDRAW programını daha verimli kullanabilmeniz ve yeni özellikleri tanıyabilmeniz için çok sayıda eğitim materyali oluşturuldu. Vektörel, biteşlem ve degrade dolgularını paylaşabileceğiniz, bütünleşik Content Exchange üzerinden Corel kullanıcılarının oluşturduğu içeriklere erişerek tasarımınızı taze tutun, ilham alın, kendi tasarımlarınızı sunun ve en çok beğendiklerinizi oylayın.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.