check-point-kurser

Günümüzün kurumsal ağlarında, güvenlik ağ geçidi bir güvenlik duvarından çok daha fazlasıdır. Kurumsal bir güvenlik geçidi olarak, ağa erişimi kontrol altında tutmak, sofistike saldırıları tespit etmek ve veri kaybının önlenmesi, internet-tabanlı tehditlere karşı korunma gibi ilave güvenlik becerileri sağlamak ve kurumsal ağda sayıları giderek artan iPhone ve Tabletler gibi mobil cihazlara güvenceye almak için çok sayıda teknoloji kullanmalıdır. Bu artan tehditler ve güvenlik becerileri, güvenlik cihazlarından daha fazla performans ve çok-yönlülük beklemektedir.

Check Point, kapsamlı güvenlik uygulamalarını sunabilmek için aşağıdaki cihaz modellerini sağlamaktadır:

1100 Cihazlar – Check Point 1100 Cihazlar, kurumsal Software Blade güvenliğini makul fiyatlı ve yönetimi kolay bir çözüm ile şube ofislere genişletmektedir.

2200 Cihazlar – Check Point 2200, şube ofisler ve küçük ofisler için tümü-bir-arada bir kurumsal güvenlik çözümüdür. Çok-çekirdekli teknolojisi ve 6 bütünleşik 1-gigabit Ethernet portu ile kompakt bir masaüstü paketinde önemli ölçüde güçlü bir performans sağlamaktadır.

4000 Cihazlar – Check Point 4000 Cihazlar, hızlı ağ servisleri ve fiber veya bakır bağlantı seçenekleri kurumsal düzeyde güvenlik cihazlarıdır. Bu cihazlar, kompakt bir 1U form faktöründe, sınıfları için üstün performans sağlamaktadır.

12000 Cihazlar – Check Point 12000 Cihazlar, üstün çoklu Software Blades performansı ile veri merkezi düzeyinde güvenlik sağlamaktadır. Bu cihazlar, büyük kampüsler veya veri merkezlerinde, işletmelere maksimum güvenlikli yüksek-performans sağlamaktadır.

21000 Cihazlar – Check Point 21000, yüksek port yoğunluklu, düşük gecikme süreli ve hızlandırma opsiyonları ile veri merkezi düzeyinde güvenlik cihazlarıdır. 21000 Cihazlar, tepeden tırnağa eksiksiz Software Blades optimizasyonu için tasarlanmıştır—büyük işletmelere ve veri merkezlerine 3D Güvenlik projelerini oluşturmaları için yeni-nesil bir platform sunmaktadır.

61000 Güvenlik Sistemi – Kanatlı donanım mimarisi ile Check Point 61000, veri merkezleri ve telekomünikasyon şirketleri için ölçeklenebilir performans sağlamaktadır. Her bir kanat, bağımsız bir sunucunun veya cihazın eşdeğeridir ve Software Blades için tahsis edilmiş kaynaklar içerir. Kanatlı donanım platformları, bütünleşik yük-devretme ve yük-dengeleme yardımcı hizmetlerine sahiptir ve aynı zamanda sistem performansında artış sağlarlar.

Sanal Sistemler – fiziksel ve bulut ağ ortamları için en yeni Software Blades çözümleri ile çok-katmanlı koruma sağlayan yeni-nesil sanallaştırılmış güvenlik demektir. Sanal Sistemler işletmelere, veri merkezlerine ve servis sağlayıcılarına 250 adede kadar güvenli ağ geçidini Güvenlik Duvarı, VPN, ID Farkındalığı, IPS, Uygulama Denetimi, URL Filtreleme, Antivirüs, Anti-Bot ve Mobil Erişim ile tek bir cihazda bir araya getirebilme olanağı sunmaktadır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.