ca

CA Technologies

CA Teknoloji, kurumların transformasyonu için gerekli çözümler üretir ve kurumların fırsatları değerlendirip işlerini geliştirmelerine yardımcı olur. Her sektörün ya da kurumun ana yapıtaşlarından biri de yazılımdır. Planlamadan geliştirmeye, güvenlikten yönetime kadar CA kurumlarla birlikte çalışarak yeni iş, alışveriş ve iletişim modelleri geliştirir.
Yedeklemenin çok ötesine geçer ve size normal şartlarda sadece büyük şirketlerin karşılayabileceği merkezi yönetim özelliğine sahip, güvenilir veri koruması sunar. CA ARCserve tüm bunları rakip ürünlerin maliyetinin çok altında bir fiyata sunar. Tek bir paket içinde veri tekilleştirme, buluttaki depolama alanına entegre yedeklemeyi kopyalama, Active Directory®, Microsoft® Exchange ve Microsoft Sharepoint® gibi uygulamaları parçalı geri yükleme, altyapı görüntüleme ve hem fiziksel, hem de sanal sunucular için arşivleme özelliklerini bir araya getiren tek bir ürün sayesinde, yedekleme alanınızı azaltın ve değerli zamanınızı geri kazanın.

1 yeni sentetik tam yedeklemeler yedekleme pencerelerinin sayısını azaltır ve ortamınızdaki kurtarma işlemlerini geliştirir. Altyapınız ne kadar karmaşık olursa CA ARCserve Backup sorunsuz çalışır ve böylelikle, verileriniz daima güvende olur. Bu şekilde, şirketinizi büyütmek gibi, üzerinizde daha fazla baskı yaratan sorunlara olsun, daha fazla zaman ayırabilirsiniz

CA ERwin Data Modeler karmaşık veri ortamlarınızı yönetmek için basit ve görsel bir arayüz sağlayan sektör lideri bir veri modelleme çözümüdür. CA ERwin Data Modeler çeşitli ihtiyaçları karşılamak üzere dizayn edilmiştir. CA ERwin Modelleme sezgisel, grafik arabirim üzerinden kurumsal verileri yönetmek için ortak bir veri modelleme ortamı sağlar.

CA ERwin, hem iş ve teknik ile paydaşlar web tabanlı bir portal ve kurumsal-sınıf modeli depo tarafından desteklenen masaüstü tabanlı tasarım araçları aracılığıyla kapsamında bilginin ortak bir görüşe sahip olabilir. CA Erwin Modeling tek bir kaynaktan veri yönetim işlemlerine referans sağlayabilir. CA ERwin Web Portalı internet arama, grafiksel etki analizi ve daha fazlası için, kullanıcı türlerine gore çeşitli görselleştirme seçenekleri sağlar. CA Erwin Data Modeler kolay kullanım arayüzü ile karmaşık yapılarınızı yönetmenizde yardımcınız olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.