kms_small_bubble

Kurumsal-Sınıf E-Posta, Takvim, İletişim, Görevler, Mesajlaşma ve Dahası

Ödüllü, düşük maliyetli Microsoft Exchange’in bir alternatifi olan Kerio Connect küçük ve orta boyutlu işletmelerin ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda sağlam bir özellik dizesine sahiptir. İşletme kullanıcıları favori e-posta istemcisi ve kolay web posta erişimi desteğinden faydalanabilmektedir. Kerio Connect oldukça stabildir; böylece beklenmeyen aksama sürelerinden ve düzeltmelerden çok işletmenize odaklanabilirsiniz. Daha düşük lisans, hizmet ve donanım giderleri ile Kerio Connect diğer tekliflerin üzerinde gözle görülebilir bir ticari değere sahiptir.

keriocontrol

Karmaşaya Sebep Olmayan Birleşik Tehdit Yönetimi

Ağınızı virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan ve kötü niyetli faaliyetlerden kullanımı kolay Kerio Control ile koruyun. Bu kullanımı kolay güvenlik çözümü bir güvenlik duvarına, yönlendiriciye (router), izinsiz giriş algılama ve engelleme donanımına (IPS), ağ geçidi anti virüsüne, VPN ve içerik filtrelemeye sahiptir. Eşsiz konumlandırma esnekliği ile bu kapsamlı yetenekler Kerio Control’ü küçük ve orta boyutlu işletmeler için ideal bir seçim haline getirmektedir.

keriooperator

Kurumsal karmaşadan uzak kurumsal-sınıf telefon sistemi

Kerio Operator geleneksel telefon santrallerinizin yerini alan bir VoIP santral sistemidir. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanan Kerio Operator kullanıcılarınıza güçlü özellikler sunarken maliyet ve yönetim yönünden de tasarruf etmenizi sağlar. Bu yüksek kalitedeki telefon sistemi ile gelişmiş çağrı yönetme ve yönlendirme özelliklerine sahip olursunuz. Bunlara ek olarak:

– Otomatik Sekreter (IVR)
– Çağrı Kuyruklama
– Konferans Arama
– Çağrı yönlendirme, cevaplama, beklemeye alma ve kaydetme
– Tek tuşla arama
– Faks desteği
– Çağrı (Paging)
– Salesforce.com ve CRM entegrasyonu
– Sesli mesajları e-postaya yönlendirme
– Ve dahası

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.