800x800_ijw_logo

Veeam

Veeam, dünyanın çeşitli yerlerindeki her ölçekteki kurumun, 7/24 çalışması gereken Always-On Business’ı etkinleştirirken karşılaştığı sorunları çözmek amacıyla yeni, Kesintisiz Çalışan Kuruluşlar için İş Sürekliliği (Availability for the Always-On Enterprise) pazarına öncülük etmektedir. Saatlerce veya günlerce süren kurtarma süresi (RTO) ve kurtarma noktası hedefleri (RPO) sağlayan “Geleneksel Yedekleme” çözümlerinin aksine Veeam, kurumların tüm uygulama ve veriler için 15 dakikanın altında kurtarma zamanı ve noktası hedeflerine (RTPO) ulaşmasına yardımcı olmaktadır.  Buna, yüksek hızlı kurtarma, veri kaybı önleme, doğrulanmış koruma, kullanılabilir veri ve tam görünürlük sunan, yepyeni bir bütünsel çözüm sayesinde ulaşılır.

Veeam Availability Suite
Kesintisiz Çalışan Kuruluşlar için İş Sürekliliği

Veeam Availability Suite, Veeam Backup & Replication’ın sektörün önde gelen yedekleme, geri yükleme ve replikasyon yeteneklerini, Veeam ONE’ın gelişmiş izleme, raporlama ve kapasite planlama işlevleriyle birleştirir. Veeam Availability Suite, VMware vSphere ile Microsoft Hyper-V ortamlarınızı güvenilir şekilde elde etmek ve yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunarak, aşağıdaki olanaklar aracılığıyla size yüksek kullanılabilirliğe sahip bir veri merkezi sağlar;

Yüksek Hızlı Kurtarma: Veeam Backup & Replication, sanal makinelerin tamamı, farklı dosyalar ve uygulama öğeleri için son derece hızlı ve güvenilir geri yüklemeyi parmaklarınızın ucuna getirerek 15 dakikanın altında, düşük kurtarma zamanı hedefleri (RTO) sağlar.
Doğrulanmış Kurtarılabilirlik: Veeam Backup & Replication tüm vSphere ve Hyper-V yedek ve replikalarını her seferinde otomatik olarak test eder. Dosyalarınızın, uygulamalarınızın ve sanal sunucularınızın ihtiyaç duyduğunuzda geri yüklenebilmesini sağlar.
Tam Görünürlük: Veeam Backup & Replication ve Veeam ONE ile yedeklerinizin ve sanal ortamınızın tamamının kontrolünü elinize alabilirsiniz. Veeam’in yedekleme ve sanallaştırma teknolojisinin tüm özellik ve yeteneklerini kullanarak, sorunları Always-On Business ‘ınızı etkilemeden keşfedebilir ve bunlarla ilgili uyarılar alabilmenizi sağlar.
Veri Kaybı Önleme: Veeam Backup & Replication, kolaylaştırılmış felaket kurtarma ile iş yeri dışında güvenli ve basit yedekleme sağlayarak 15 dakikanın altındaki kurtarma noktası hedeflerine (RPO’lara) ulaşma yeteneği sağlar.
Kullanılabilir Veriler: Veeam Backup & Replication, üretimde kullanılmaya başlanmasından önce, yedeklerinizi ve replikalarınızı üretim benzeri bir ortama alarak uygulamanın dağıtılmasıyla ilgili riskleri azaltmaya yardımcı olur.

 

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.