Windows Server 2016 ile güvenliğinizi artırın

Güvenlik ihlallerine karşı daha fazla koruma sağlamak için işletim sistemine yerleşik yeni koruma katmanlarından yararlanın. Kötü amaçlı saldırıları engellemeye ve sanal makine, uygulama ve verilerinizin güvenliğini artırmaya yardımcı olun.

Güvenlikten ödün vermeden sanallaştırın

Güvenlik ihlali bulunan bir dokudaki sanal makinelerinizi korumanın yanı sıra uyumluluğunuzu artırmak için Korumalı Sanal Makineleri kullanın. Korumalı Sanal Makineler, BitLocker ile şifrelenir ve sistem durumu iyi olan ana bilgisayarlarda barındırılır ve çalıştırılır.

 

MS1


Yönetici kimlik bilgilerini koruyun

Credential Guard ve Uzak Credential Guard kullanarak yönetici kimlik bilgilerinin Pass-the-Hash saldırılarından korunmasına yardımcı olun. Just-In-Time Administration ve Just Enough Administration ile yönetici ayrıcalıklarını sınırlandırın.

 

 

MS2

İşletim sisteminizde çalışan uygulamaları kurulduğu konumda koruyun

Kurum içinde veya bulutta çalışan uygulamalarınızın korumasını artırın. Device Guard ile sunucuda yalnızca güvenilen yazılımın çalışmasını sağlayın. Control Flow Guard ile bellek bozulması saldırılarına karşı koruma sağlayın. Sunucu rolleri için en iyi duruma getirilmiş Windows Defender ile bilinen malware’lere karşı korunun.

 

 

MS3


Güvenlik tehditlerini hızlı bir şekilde algılayın

Gelişmiş denetleme özellikleriyle çekirdekteki veya diğer hassas süreçlerdeki şüpheli davranışların algılanmasına yardımcı olun. Ayrıca uyarıları ve raporlamayı ayarlamak için Microsoft Operations Management Suite Insights & Analytics araçlarını kullanın.

 

MS4


.
Uygulama yalıtımını artırın

Hyper-V kapsayıcıları sayesinde kapsayıcı tabanlı uygulamaların korunmasına yardımcı olun. Sanal makinelerde iç ve dış ağ trafiğini denetlemek için yazılımla tanımlanmış bir ağ özelliği olan dağıtılmış güvenlik duvarını kullanın.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.