Windows 10 sayesinde harika işler yapabilirsiniz

Windows 10, güçlü ve modern cihazlarda hayat bulan harika yeni özelliklerle doludur. Şimdiye kadarki en iyi Windows, size işleri hızlı bir şekilde halletmenin yenilikçi yollarını sunar.

Daha güvenilir ve daha güvenli

Windows daha fazla dahili güvenlik özelliği ve daha güvenli kimlik doğrulama özelliği sunar. Sürekli etkin güncelleştirmeler, cihazınızı desteklenen ömrü boyunca güvende tutmanıza yardımcı olur.

Windows Hello

Windows Hello, parolalar hakkındaki düşüncelerinizi değiştirir. Windows cihazlarınızın kilidini en hızlı ve güvenli şekilde kaldırmanızı sağlayan parolasız oturum açma yöntemidir. Windows Hello yüzünüzü, parmak izinizi veya cihazınızı kullanarak sizi başkalarından ayırır. Sizi dostça selamlar, uygulamalarda ve Microsoft Edge web sitelerinde bile çalışır.

En kapsamlı güvenlik

Şimdiye kadarki en güvenli Windows olan Windows 10 ile cihazınızın desteklenen ömrü boyunca virüs koruması, güvenlik duvarı, Defender ve kimlik avından korunma teknolojileri dahil olmak üzere eksiksiz korumaya sahip olursunuz. Şu anki ve gelecekteki tehditlere karşı korunmanıza yardımcı olacak daha fazla güvenlik özelliğine ve sürekli güncelleştirmelere hiçbir ek ücret ödemeden, yerleşik olarak sahip olursunuz.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.