Şirket içi, hizmet sağlayıcısı ve Azure ortamlarında modern yönetim imkanı

System Center, kullanıma hazır izleme, sağlama, yapılandırma, otomasyon, koruma ve self servis özellikleriyle müşterilerinin birleşik bir veri merkezi yönetimi deneyimine sahip olmasına yardımcı olur. Artık System Center olanaklarını Microsoft Operations Management Suite (OMS) ile genişleterek hem geleneksel hem de modern uygulamaları kolaylıkla yönetmenize yardımcı olacak, buluttan ilham alan ve platformdan bağımsız bir çözüm sağlayabilirsiniz.

Avantajlar

Şirket içi, hizmet sağlayıcısı ve Microsoft Azure ortamlarında birleştirilmiş yönetim imkanı sunan System Center ile Microsoft Bulut Platformu’nu kullanabilirsiniz.

Uygulama odaklı
Ayrıntılı öngörüler ve tanılama araçlarıyla sektörünüze yönelik öngörülebilir uygulama SLA’lar sunun. Tutarlı şablonlar kullanarak iş yüklerinizi daha hızlı ve sürekli olarak sağlayın. Uygulama sağlayıcılarınıza bulutlar arası birleştirilmiş bir self servis görünümü sağlayın.

Kurumsal Düzey
Veri merkezi ve bulut ortamları için sınıfında en iyi yönetimi sunun. Birinci taraf Microsoft iş yükleri için performans ve kullanılabilirliği optimize edin. Güçlü heterojen veri merkezi desteği, kapsamlı depolama ve ağ yönetimi ile birden çok hiper yönetici desteğini ve Linux desteğini içerir.

Basit ve hesaplı
Sorunsuz işlemler sunmak için tamamen optimize edilmiş tam bir yönetim çözümü parmaklarınızın ucunda. Ayrıntılı altyapı yönetimiyle önemli iş yüklerinizin maliyetini ve performansını optimize edin. Veri merkezinizi hesaplı ve öngörülebilir bir biçimde yönetmeniz için genişletilebilir otomasyon ve tümleştirme.

Buluta bağlı
Bulutun gücüyle System Center özelliklerinizi sorunsuz bir şekilde genişletin ve tüm altyapının tümleşik bir görünümünü elde edin. Operasyon ekiplerinizin neredeyse tüm Windows Server kaynaklarındaki günlük verilerini toplamasını, depolamasını ve çözümlemesini sağlayın. Kolaylaştırılmış felaketten kurtarma ve bulutla tümleştirilmiş güvenilir yedeklemeyle uygulamalarınızı koruyun ve kurtarın.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.