Office 365 – Pro Plus planının içindekiler:

Word Excel PowerPoint
Outlook OneNote Publisher
Office Paketi ile daima en son sürüme sahip olun
En iyi çalışma yönteminizi (klavye, kalem veya dokunmatik ekran) kullanarak fikirlerinizi yakalayın. Kendi mükemmel görünümlü Word belgelerinizi oluşturmak için PDF’lerdeki içeriği kolayca bir araya getirin. Markanıza ve müşterilerinize uyacak şekilde özelleştirilmiş pazarlama malzemeleri tasarlayın. Excel’de modelinizi tanıyan ve verileri otomatik olarak tamamlayan araçlarla bilgileri kolayca biçimlendirin.
Daha fazla cihazda Office
Bilgisayarlarda, tabletlerde ve telefonlarda Office PC ve Mac’ler, Windows tabletler, iPad ve Android tabletler dahil pek çok mobil cihazda tam yüklü Office deneyiminin tadını çıkarın. Her kullanıcı, Office’i 5 PC veya Mac’e, 5 tablete (Windows, iPad ve Android) ve 5 telefona yükleyebilir.
Office Online  Web tarayıcısı aracılığıyla Word, Excel, PowerPoint ve OneNote dosyalarını oluşturun ve düzenleyin.
Dosya depolama ve paylaşma
OneDrive İş Her kullanıcıya her yerden erişilebilen ve çevrimdışı erişim için PC/Mac bilgisayarlarıyla eşitlenen 1 TB kişisel bulut depolaması verir. Belgeleri kuruluşunuzun içindeki ve dışındaki diğer kişilerle kolayca paylaşın ve her dosyayı kimlerin görebileceğini ve düzenleyebileceğini denetleyin.

 

Ayrıca;

 

Yönetim
Yönetim
BT uzmanlığına gerek duymadan şirketiniz genelinde Office 365’i dağıtın ve yönetin. Birkaç dakika içinde kullanıcıları ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz.
Güncel
Güncel
Sürüm yükseltmeleri için ödeme yapmanız gerekmez; güncelleştirmeler aboneliğinize dahildir. Yeni özellikler Office 365 müşterilerine düzenli aralıklarla dağıtılır.
Active Directory tümleştirmesi
Active Directory tümleştirmesi
Kullanıcı kimlik bilgilerini ve izinlerini yönetin. Active Directory ile çoklu oturum açma ve eşitleme.
Destek Destek
Microsoft Desteği telefonla ve çevrimiçi yanıtlar, nasıl yapılır kaynakları, ayrıca kurulum ve hızlı düzeltmeler için diğer Office 365 müşterileriyle bağlantı sağlar.
Güvenilirlik
Güvenilirlik
Hizmetlerinizin garantili %99,9 kesintisiz çalışma ve mali destekli hizmet düzeyi sözleşmesiyle (SLA) sağlandığını bilmenin iç rahatlığını yaşayın.
Güvenlik
Güvenlik
Verileriniz sizindir. Biz onları koruma altına alırız ve gizliliklerini koruruz

 

Ayrıca;

Office 365 FastTrack

FastTrack, gerekli niteliklere sahip Office 365 müşterileri için sunulan bir kullanıma başlama deneyimidir. Microsoft kullanıma başlama uzmanları hizmetin şirket genelinde kullanıma hazır olmasını sağlamak için kişiselleştirilmiş yardım sağlar.

Teklif İstek Formu
_________________

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.