Office 365 – Kurumsal E3 planının içindekiler:

Word Excel PowerPoint
Outlook OneNote Publisher
Office Paketi ile daima en son sürüme sahip olun
En iyi çalışma yönteminizi (klavye, kalem veya dokunmatik ekran) kullanarak fikirlerinizi kaydedin. Modelinizi tanıyan ve verileri otomatik olarak tamamlayan araçlarla Excel’deki bilgileri kolayca biçimlendirin. PDF dosyalarındaki içerikleri kullanarak harika görünen Word belgeleri oluşturmak artık çok kolay.
 Daha fazla cihazda Office Bilgisayarlarda, tabletlerde ve telefonlarda Office PC ve Mac’ler, Windows tabletler, iPad ve Android tabletler dahil pek çok mobil cihazda tam yüklü Office deneyiminin tadını çıkarın. Her kullanıcı, Office’i 5 PC veya Mac’e, 5 tablete (Windows, iPad ve Android) ve 5 telefona yükleyebilir.
E-posta ve takvimler Kurumsal e-postanızı, masaüstünüzden veya web tarayıcısından erişebileceğiniz zengin ve tanıdık Outlook deneyimiyle kullanın. Üstelik, kullanıcı başına 50 GB posta kutusu ve 150 MB’a kadar ek gönderme olanağından yararlanabilirsiniz.
Çevrimiçi konferans Tek tıklamayla ekran paylaşımını ve HD görüntülü konferans özelliğini kullanarak sesli ve görüntülü çevrimiçi toplantılara ev sahipliği yapın.
Anlık ileti ve Skype bağlantısı Sesli ve görüntülü arama yoluyla diğer Lync kullanıcılarıyla bağlantı kurun ve çevrimiçi durumunuzu kullanarak diğer kişilerin uygunluk durumunuzu bilmesini sağlayın. Skype kullanıcılarıyla iletişim durumunu, anlık iletileri paylaşın ve sesli arama yapın.
  Sosyal ağ Yammer işbirliği yazılımı ve iş uygulamaları, çalışanlarınızın doğru kişilerle bağlantı kurarak, ekipler arasında bilgi paylaşarak ve projelere göre organize olarak daha hızlı ve etkili şekilde ilerlemesine olanak tanır.
Kolay dosya paylaşımı OneDrive İş, belgelerine hemen her yerden erişebilmeleri için her kullanıcıya 1 TB depolama alanı sağlar. Dosyaları diğer kişilerle paylaşın, kimlerin görebileceğini ve düzenleyebileceğini denetleyin ve dosyaları bilgisayarlarla ve cihazlarla kolayca eşitleyin.
İntranet ve ekip siteleri Kuruluşunuzu bilgilendirin, katılım sağlayın ve ekip siteleriyle kişilerin içeriğe, uzmanlıklara ve süreçlere bağlanmasını sağlayın. Şık iletişim siteleriyle hikayenizi anlatın.
Mobil kullanım Windows Phone, iOS ve Android cihazlarda e-posta, takvim ve kişileri eşitleyin; SharePoint sitelerine erişin; tarayıcı kullanarak Office Online üzerinden Office belgelerini görüntüleyip düzenleyin.
Arama ve bulma Arama ve bulma Haberleri izleyin. Kişiselleştirilmiş fikirler temelinde Office 365 genelinde içerik arayın ve bulun. Office Delve, her kullanıcının davranışından ve içerikle, konularla ve kişilerle ilişkilerinden türetilen, çözümlenmiş işaretlerin veya fikirlerin bir derlemesi olan Office Graph tarafından desteklenecek ilk deneyimdir.
 Office Online Office Online Tarayıcıda Word, OneNote, PowerPoint ve Excel belgeleri oluşturun.
Office ve SharePoint uygulamaları Office ve Sharepoint uygulamaları  Yeni üçüncü taraf uygulamalarla müşteri tarafından geliştirilen uygulamalar, belgelerinize ve sitelerinize web hizmetlerini getirmek için Office ve SharePoint’le birlikte çalışır.

Ayrıca;

Güvenilirlik
Güvenilirlik
Hizmetlerinizin garantili %99,9 kesintisiz çalışma ve mali destekli hizmet düzeyi sözleşmesiyle (SLA) sağlandığını bilmenin iç rahatlığını yaşayın.
Güvenlik
Güvenlik
Verileriniz sizindir. Biz onları koruma altına alırız ve gizliliklerini koruruz

Teklif İstek Formu
_________________

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.