Office 365 – Kurumsal E1 planının içindekiler:

  E-posta ve takvimler Masaüstünüzden2 veya Outlook Web App kullanarak tarayıcınızdan erişebildiğiniz zengin ve tanıdık Outlook deneyimiyle, kurumsal e-postayı kullanın. Kullanıcı başına 50 GB posta kutusu edinin ve en çok 25 MB’lık ekler gönderin.
  Çevrimiçi konferans Tek tıklamayla ekran paylaşımını ve HD görüntülü konferans özelliğini kullanarak sesli ve görüntülü çevrimiçi toplantılara ev sahipliği yapın.
Anlık ileti ve Skype bağlantısı Anlık ileti, sesli ve görüntülü arama yoluyla diğer Lync kullanıcılarıyla bağlantı kurun ve çevrimiçi durumunuzu kullanarak diğer kişilerin uygunluk durumunuzu bilmesini sağlayın. Skype kullanıcılarıyla iletişim durumunu, anlık iletileri paylaşın ve sesli arama yapın.
Sosyal ağ Gelişmiş destek, güvenlik, yönetim ve tümleştirme özelliklerine sahip, sizin için doğru insanlarla işbirliğini kolaylaştıran kurumsal sosyal ağı kullanarak fikirlerinizi ve çalışmalarınızı sürdürün.
Kolay dosya paylaşımı OneDrive İş, belgelerine hemen her yerden erişebilmeleri için her kullanıcıya 1 TB depolama alanı sağlar. Dosyaları diğer kişilerle paylaşın, kimlerin görebileceğini ve düzenleyebileceğini denetleyin ve dosyaları bilgisayarlarla ve cihazlarla kolayca eşitleyin.
  Ekip siteleri 10 GB temel depolama ve kullanıcı başına ek 500 MB depolama alanıyla, belge erişimini ve paylaşımını kolaylaştırın.
Mobil uygulamalar Windows Phone, iPhone®, Android telefonlarında ve bir tarayıcı kullanarak Windows Phone, iOS ve Android cihazlarında Office Online’la e-postayı, takvimi ve kişileri eşitleyin; SharePoint sitelerine erişin; Office belgelerini görüntüleyin ve düzenleyin. Çoğu cihazda OneNote, OWA, Lync Mobile ve SharePoint Newsfeed uygulamalarını kullanın.
Arama ve bulma Arama ve bulma – Haberleri izleyin. Kişiselleştirilmiş fikirler temelinde Office 365 genelinde içerik arayın ve bulun. Office Delve, her kullanıcının davranışından ve içerikle, konularla ve kişilerle ilişkilerinden türetilen, çözümlenmiş işaretlerin veya fikirlerin bir derlemesi olan Office Graph tarafından desteklenecek ilk deneyimdir.
Site posta kutuları Site posta kutuları Ekiplerin işbirliği yapmasını kolaylaştırın. Projeye özgü klasörlerde e-postayı ve belgeleri depolayarak ve paylaşarak, ekipteki herkesin gereken bilgileri hızla bulabilmesini sağlayın.
Video portalı Video portalı Kuruluşunuzdaki videoları kolayca yönetin. Office 365 Video, videoları karşıya yüklemek, paylaşmak ve bulmak, ayrıca cihazlar arasında rahatça kayıttan yürütmek için şirket genelinde kullanılabilen bir hedef konumdur.
 Office Online Office Online Tarayıcıda Word, OneNote, PowerPoint ve Excel belgeleri oluşturun.
Office ve SharePoint uygulamaları Office ve Sharepoint uygulamaları  Yeni üçüncü taraf uygulamalarla müşteri tarafından geliştirilen uygulamalar, belgelerinize ve sitelerinize web hizmetlerini getirmek için Office ve SharePoint’le birlikte çalışır.

Ayrıca;

Güvenilirlik
Güvenilirlik
Hizmetlerinizin garantili %99,9 kesintisiz çalışma ve mali destekli hizmet düzeyi sözleşmesiyle (SLA) sağlandığını bilmenin iç rahatlığını yaşayın.
Güvenlik
Güvenlik
Verileriniz sizindir. Biz onları koruma altına alırız ve gizliliklerini koruruz
Yönetim
Yönetim
BT uzmanlığına gerek duymadan şirketiniz genelinde Office 365’i dağıtın ve yönetin. Birkaç dakika içinde kullanıcıları ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz.
Güncel
Güncel
Sürüm yükseltmeleri için ödeme yapmanız gerekmez; güncelleştirmeler aboneliğinize dahildir. Yeni özellikler Office 365 müşterilerine düzenli aralıklarla dağıtılır.
Active Directory tümleştirmesi
Active Directory tümleştirmesi
Kullanıcı kimlik bilgilerini ve izinlerini yönetin. Active Directory ile çoklu oturum açma ve eşitleme.
Destek Destek
Microsoft Desteği telefonla ve çevrimiçi yanıtlar, nasıl yapılır kaynakları, ayrıca kurulum ve hızlı düzeltmeler için diğer Office 365 müşterileriyle bağlantı sağlar.

 

Office 365 FastTrack

FastTrack, gerekli niteliklere sahip Office 365 müşterileri için sunulan bir kullanıma başlama deneyimidir. Microsoft kullanıma başlama uzmanları hizmetin şirket genelinde kullanıma hazır olmasını sağlamak için kişiselleştirilmiş yardım sağlar.