Office 365 – İş planının içindekiler:

 

Office Paketi – Daima en son sürüme sahip olun
En iyi çalışma yönteminizi (klavye, kalem veya dokunmatik ekran) kullanarak fikirlerinizi hayata geçirebilir, Excel’de modelinizi tanıyan ve verileri otomatik olarak tamamlayan araçlarla bilgileri kolayca biçimlendirebilirsiniz. PDF dosyalarının içeriğinden yararlanarak kusursuz Word belgeleri oluşturmak artık çok kolay.

 

Office’i bilgisayar, tablet ve telefonlarda kullanın
PC ve Mac bilgisayarlar, Windows tabletler, iPad ve Android tabletler de dahil pek çok mobil cihazda tam yüklü Office deneyiminin tadını çıkarın. Her kullanıcı Office’i 5 PC veya Mac bilgisayara, 5 tablete ve 5 telefona yükleyebilir.

 

Office Online
Tarayıcıda Word, OneNote, PowerPoint ve Excel belgeleri oluşturun ve düzenleyin.

 

 

Profesyonel dijital öykü anlatımı
Yeni Office 365 uygulaması Sway ile ilgi çekici ve etkileşimli web tabanlı raporlar, sunular, bültenler, eğitimler ve daha fazlasını oluşturmak çok kolay, üstelik bunu doğrudan telefonunuzdan, tabletinizden veya tarayıcınızdan yapabilirsiniz. Sway tuvallerinizi kolayca paylaşın ve her ekranda kusursuz görünümün tadını çıkarın.

 

Ayrıca;

Yönetim

Yönetim
BT uzmanlığına gerek duymadan şirketiniz genelinde Office 365’i dağıtın ve yönetin. Birkaç dakika içinde kullanıcıları ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz.
Güncel

Güncel
Sürüm yükseltmeleri için ödeme yapmanız gerekmez; güncelleştirmeler aboneliğinize dahildir. Yeni özellikler Office 365 müşterilerine düzenli aralıklarla dağıtılır.
Active Directory tümleştirmesi

Active Directory tümleştirmesi
Kullanıcı kimlik bilgilerini ve izinlerini yönetin. Active Directory ile çoklu oturum açma ve eşitleme.
Destek
Destek
Microsoft Desteği telefonla ve çevrimiçi yanıtlar, nasıl yapılır kaynakları, ayrıca kurulum ve hızlı düzeltmeler için diğer Office 365 müşterileriyle bağlantı sağlar.
Güvenilirlik
Güvenilirlik
Hizmetlerinizin garantili %99,9 kesintisiz çalışma ve mali destekli hizmet düzeyi sözleşmesiyle (SLA) sağlandığını bilmenin iç rahatlığını yaşayın.
Güvenlik

Güvenlik
Beş güvenlik katmanına ve proaktif izleme özelliğine sahip modern güvenlik uygulamaları, verilerinizi korumaya yardımcı olur.

Teklif İstek Formu
_________________

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.