Office 365 – İş Ekstra planının içindekiler:

Word Excel PowerPoint
Outlook OneNote Publisher
Office PaketiDaima en son sürüme sahip olun
En iyi çalışma yönteminizi (klavye, kalem veya dokunmatik ekran) kullanarak fikirlerinizi yakalayın. Kendi mükemmel görünümlü Word belgelerinizi oluşturmak için PDF’lerdeki içeriği kolayca bir araya getirin. Markanıza ve müşterilerinize uyacak şekilde özelleştirilmiş pazarlama malzemeleri tasarlayın. Excel’de modelinizi tanıyan ve verileri otomatik olarak tamamlayan araçlarla bilgileri kolayca biçimlendirin.
Daha fazla cihazda Office
Tüm cihazlarda Office – PC ve Mac bilgisayarlar, Windows tabletler, iPad®’ler ve çoğu mobil cihaz genelinde tutarlı ve tanıdık Office deneyiminden yararlanın.Office, Windows 7 veya üstünü çalıştıran PC’leri ve Windows tabletleri, ayrıca MAC OS X 10.6 veya üstünü çalıştıran Mac’leri destekler. iPad için Office, sürüm 7 veya üstünü çalıştıran iPad’lere yüklenebilir.
  E-posta ve takvimler Masaüstünüzden2 veya Outlook Web App kullanarak tarayıcınızdan erişebildiğiniz zengin ve tanıdık Outlook deneyimiyle, kurumsal e-postayı kullanın. Kullanıcı başına 50 GB posta kutusu edinin ve en çok 25 MB’lık ekler gönderin.
  Çevrimiçi konferans Tek tıklamayla ekran paylaşımını ve HD görüntülü konferans özelliğini kullanarak sesli ve görüntülü çevrimiçi toplantılara ev sahipliği yapın.
Anlık ileti ve Skype bağlantısı Anlık ileti, sesli ve görüntülü arama yoluyla diğer Lync kullanıcılarıyla bağlantı kurun ve çevrimiçi durumunuzu kullanarak diğer kişilerin uygunluk durumunuzu bilmesini sağlayın. Skype kullanıcılarıyla iletişim durumunu, anlık iletileri paylaşın ve sesli arama yapın.
Sosyal ağ Gelişmiş destek, güvenlik, yönetim ve tümleştirme özelliklerine sahip, sizin için doğru insanlarla işbirliğini kolaylaştıran kurumsal sosyal ağı kullanarak fikirlerinizi ve çalışmalarınızı sürdürün.
Kolay dosya paylaşımı OneDrive İş, belgelerine hemen her yerden erişebilmeleri için her kullanıcıya 1 TB depolama alanı sağlar. Dosyaları diğer kişilerle paylaşın, kimlerin görebileceğini ve düzenleyebileceğini denetleyin ve dosyaları bilgisayarlarla ve cihazlarla kolayca eşitleyin.
  Ekip siteleri 10 GB temel depolama ve kullanıcı başına ek 500 MB depolama alanıyla, belge erişimini ve paylaşımını kolaylaştırın.
Cihazlarınız için mobil uygulamalar Windows Phone’larda Word, Excel ve PowerPoint belgelerine erişin, bu belgeleri düzenleyin ve görüntüleyin. Çoğu cihazda OneNote, OWA, Lync Mobile ve SharePoint Newsfeed uygulamalarını kullanın.3
Arama ve bulma Arama ve bulma – Haberleri izleyin. Kişiselleştirilmiş fikirler temelinde Office 365 genelinde içerik arayın ve bulun. Office Delve, her kullanıcının davranışından ve içerikle, konularla ve kişilerle ilişkilerinden türetilen, çözümlenmiş işaretlerin veya fikirlerin bir derlemesi olan Office Graph tarafından desteklenecek ilk deneyimdir.

Ayrıca;

Güvenilirlik
Güvenilirlik
Hizmetlerinizin garantili %99,9 kesintisiz çalışma ve mali destekli hizmet düzeyi sözleşmesiyle (SLA) sağlandığını bilmenin iç rahatlığını yaşayın.
Güvenlik
Güvenlik
Verileriniz sizindir. Biz onları koruma altına alırız ve gizliliklerini koruruz
Yönetim
Yönetim
BT uzmanlığına gerek duymadan şirketiniz genelinde Office 365’i dağıtın ve yönetin. Birkaç dakika içinde kullanıcıları ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz.
Güncel
Güncel
Sürüm yükseltmeleri için ödeme yapmanız gerekmez; güncelleştirmeler aboneliğinize dahildir. Yeni özellikler Office 365 müşterilerine düzenli aralıklarla dağıtılır.
Active Directory tümleştirmesi
Active Directory tümleştirmesi
Kullanıcı kimlik bilgilerini ve izinlerini yönetin. Active Directory ile çoklu oturum açma ve eşitleme.
Destek Destek
Microsoft Desteği telefonla ve çevrimiçi yanıtlar, nasıl yapılır kaynakları, ayrıca kurulum ve hızlı düzeltmeler için diğer Office 365 müşterileriyle bağlantı sağlar.