Gereken her yerde ve her zaman Office elinizin altında

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman, istediğiniz cihazda çalışın. Siz hazır olduğunuzda Office 365 de hazırdır.

ms1

Office hareket halinde, her yerde

İster ofisinizde ister hareket halinde çalışın, tanıdık, birinci sınıf verimlilik araçlarına sahip olursunuz. Her zaman en son sürüme sahip olan Office uygulamaları PC veya Mac bilgisayarınızda veya iOS, Android veya Windows cihazınızda içerik oluşturmanıza, düzenlemenize ve herkesle gerçek zamanlı olarak paylaşmanıza olanak tanır.

ms2

Profesyoneller için araçlar

Marka adınızın tanınması için işletme sınıfı e-posta adresinizi şirket adınızla markalayın ve kolayca oluşturulabilen özelleştirilmiş pazarlama malzemeleriyle işlerinizi pazarlayın. E-posta ve anlık iletiden sosyal ağlara ve görüntülü konferansa kadar bir dizi iletişim aracından yararlanarak müşterilerinizle ve iş arkadaşlarınızla daha iyi bağlantı kurun.

ms3

Ekip çalışması için araçlar

Kullanıcı başına 1 TB depolama alanıyla, tüm dosyalarınız için bol bol yeriniz olur. Artı olarak, dosyalarınız çevrimiçi depolandığından, nerede çalışıyor olursanız olun, gereken zamanda şirketinizin içindeki ve dışındaki kişilerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, çok taraflı HD video, içerik paylaşımı ve paylaşılan takvimlerle, ekibinizle her zaman eşitlenmiş durumunuzu koruyabilirsiniz.

ms4


Kolay kurulum ve yönetim

Adım adım rehber sayesinde kullanıcıları kolay bir şekilde ayarlayabilir ve hizmeti kısa süre içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm hizmetlerinizi yönetmek için kullanımı kolay yönetici merkezine her yerden erişebilirsiniz. Office 365, sizin BT işlemlerinizle de ilgilenir böylece hizmetleriniz her zaman sorunsuz bir şekilde çalışır ve güncel kalır.