Evden işe, masaüstünden web’e…

Office 365’e hoş geldiniz!

Office 365’te her zaman güncel ve hemen her yerden erişilebilir durumda, tanıdığınız uygulamalar vardır. Her zaman Word, Excel, PowerPoint ve diğer uygulamaların en son özelliklerini kullanabilir, otomatik update ile daima güncel kalabilirsiniz. İster çevrimiçi ister çevrimdışı, ister masanızdan ister yolculukta çalışabilir, Office 365 ile daima kapsama alanı içerisinde olabilirsiniz.Üstelik düşük ön ödemeler, daha düşük BT maliyetleri, gerektiğinde kullanıcı ve hizmet ekleyebilme esnekliği ile…

Gerek duyduğunuz her zaman ve her yerde Office

Office’i PC veya Mac’inize, hareket halindeyken kullanmak için tablet ve akıllı telefonlarınıza yükleyin; bu ikisi arasındaki her yerde kullanmak içinse web’denOffice Online’ı kullanın.

Office ile birlikte çalışın

Bildiğiniz ve güvendiğiniz tam Office uygulamalarıyla kusursuz görünen belgeler oluşturun ve bu belgeleri buluta kaydedin, daha sonra da Office Online’ı kullanarak bunları düzenleyin ve ekibinizle birlikte gerçek zamanlı olarak işbirliği yapın.

Office, size odaklanır

Belgelerinizin, tercihlerinizin ve diğer ayarlarınızın PC, tablet, telefon veya web’de sizi takip etmesi ve her zaman kaldığınız yerden devam edebilmek için Office’te oturum açmanız yeterlidir.

Teklif İstek Formu
_________________

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.