SAM (Yazılım Varlık Yönetimi)

Yazılım lisansları da birer varlık ve yatırımdır ve buna göre yönetilmelidir. SAM, kurumunuz büyürken maliyetleri kontrol altına almanızı ve yatırımlarınızı optimize etmenizi sağlar.

Yazılım Varlık Yönetimi (SAM), kurumunuz bütününde ve yazılımların yaşam döngüsünün tüm aşamaları boyunca maliyetleri kontrol etmenizi ve yazılım yatırımlarını optimize etmenizi sağlayan, sektördeki en iyi uygulamalardandır. Sürekli bir planla yönetilen SAM, nelere sahip olduğunuzu, bunların nerede çalıştığını ve fazlalık bulunup bulunmadığını tespit etmenizi kolaylaştırır. Düzgün uygulanan bir SAM planı, maliyetleri azaltmanızı, güvenlik ve uyumluluğu geliştirmenizi ve gelecekteki yazılım gereksinimlerini öngörmenizi sağlar. SAM ayrıca, BT projelerine ilişkili maliyetleri ve avantajları da doğru bir şekilde kaydetmenizi sağlayarak, kurumunuza bir rekabet avantajı sunar.

Kurumunuz sorunsuz ve verimli çalışmak için BT işlemlerine bağımlıysa, kurumunuzun bütünündeki yazılımları yönetmenin karmaşıklığını yakından tanıyor olmalısınız. Maliyetleri kontrol altına almanın ve iş ve yasal riskleri yönetmenin en iyi yolu nedir? Sahip olduğunuz yazılımlarla daha fazlasını yapabilir misiniz? Mevcut BT altyapınız şirketiniz büyüdükçe genişleyebilecek mi?
SAM, iş ve BT süreçleri ve prosedürlerinin teknolojiyle birleştirilmesiyle oluşan, kendini kanıtlamış ve kurumunuza yardımcı olabilecek, sektörün en iyi uygulamalarındandır:

sam1 Daha güçlü ve sağlıklı bir mali konum için maliyetleri ve iş risklerini kontrol edin.

 

sam2 Sahip olduklarınızla daha fazlasını gerçekleştirebilmek için mevcut yazılım yatırımlarınızı optimize edin.

 

sam3 Artırılmış esneklik ve hızla, şirketinizin genişleme gereksinimleri doğrultusunda büyüyün.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.