Microsoft Azure, daha hızlı hareket etmeye, daha fazlasını başarmaya ve tasarruf etmeye yönelik analiz, işlem, veritabanı, mobil, ağ, depolama ve web gibi tümleşik bulut hizmetlerinin giderek büyüyen bir koleksiyonudur.

 

azure1Azure ile daha fazlasını yapın
Herhangi bir geliştirici ya da BT uzmanı Azure ile verimli olabilir. Tümleşik araçlar, önceden oluşturulmuş şablonlar ve yönetilen hizmetler, hem sahip olduğunuz becerileri hem de bildiğiniz teknolojileri kullanarak kurumsal uygulamalar, mobil uygulamalar, Web uygulamaları, Nesnelerin İnterneti (IoT) uygulamaları oluşturmanızı ve bunları yönetmenizi kolaylaştırır. Microsoft ayrıca, Gartner Magic Quadrants sınıflandırmasında Hizmet Olarak Bulut Altyapısı, Hizmet Olarak Uygulama Platformu ve Bulut Depolama Hizmetleri için iki yıl üst üste Lider olarak konumlandırılan tek satıcıdır.

azure2Açık ve esnek bir bulut hizmeti platformu kullanın
Azure; işletim sistemi, programlama dili, çerçeve, araç, veritabanı ve cihaz seçeneklerinin çoğunu destekler. Linux kapsayıcılarını Docker tümleştirmesiyle çalıştırın; JavaScript, Python, NET, PHP, Java ve Node.js kullanarak uygulamalar oluşturun; iOS, Android ve Windows cihazlar için arka uçlar oluşturun. Azure bulut hizmeti, milyonlarca geliştirici ve BT profesyoneli tarafından kullanılmakta olan teknolojileri destekler.

azure3 Mevcut BT’nizi genişletin
Bazı bulut sağlayıcıları veri merkeziniz ile bulutunuz arasında seçim yapmanızı ister. En büyük güvenli özel bağlantı ağı, karma veritabanı ve depolama çözümleri ve veri dayanıklılığı ile şifreleme özellikleri aracılığıyla mevcut BT ortamınız ile kolayca tümleşen Azure, varlıklarınızın tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yerde kalmasını sağlar. Ayrıca Azure Yığını’nı kullanarak Azure uygulama geliştirme ve dağıtım modelini veri merkezinize getirebilirsiniz. Azure karma bulut çözümleri, şunlardan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar: daha fazla BT seçeneği ile daha az karmaşıklık ve düşük maliyet. Sunulan en iyi bulut bilgi işlem hizmetlerinden biri olmasının nedeni budur.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.