microsoft-logo
Kurulduğu günden bu yana kişilerin ve kurumların gerçek potansiyellerini ortaya çıkaran yazılımlarıyla insanları ‘her zaman, her yerden ve her cihazdan’ bilgiyle buluşturan Microsoft Türkiye, 10 bini aşkın bilişim şirketinden oluşan ekosistemiyle Türkiye’nin bilişim gücü olmaya devam ediyor.

Office 365 ile tam olarak yüklenen tüm Office uygulamaları, belgelerinize tüm cihazlardan erişim, 1 TB çevrimiçi depolama alanı ve daha fazlasını sunarak işlerinizi neredeyse her yerden halletme gücü ve esnekliği sağlıyor.

Şimdiye kadarki en iyi Windows olan Windows 10 ile size işlerinizi hızlı bir şekilde halletmenin yenilikçi yollarını sunuyor.

KOBİ’ler önde gidiyor

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için oyunun kuralları sürekli değişir. Sade olmanız ve öyle kalmanız gerekmektedir, dolayısıyla asla gerektiğinden bir kuruş bile fazla harcamamalı ancak gerektiğinde de hemen ölçekleme yapmalısınız. Her yerden iş yapmanız, rakiplere göre daha hızlı ve daha cesur olmanız gerekir. Ayrıca, doğru fırsatları hedefleyip satışları elde etmek için de tüm verilerinizden tam anlamıyla yararlanabilmelisiniz. Microsoft bu alanların her birinde oyunu önde götürmenize yardımcı olabilecek araçlar ve teknolojiler sağlar. Oyunda öne geçtiğinizde ise lider olursunuz.

Softline Türkiye, pek çok değişik coğrafyada ve geniş hizmet yelpazesinde edinilmiş 22 yıllık uluslararası bilgi ve tecrübeleri sayesinde, alışılagelmiş çözüm ortaklığı anlayışını bir adım ileriye taşımayı hedeflemektedir. Softline Türkiye; profesyonel sertifikalı ekip, kurulum, aktivasyon, teknik destek, ürün tanıtım etkinlikleri, uygun fiyat ve kampanyalar gibi Microsoft Gold İş Ortağı olmanın tüm avantajlarını, müşterileriyle paylaşmaktan gurur duymaktadır.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.