Kaspersky Open Space Security

Kaspersky Open Space Security ürün grubu ile eşzamanlı olarak çeşitli uç birimlere koruma sağlamak mümkündür. Korunacak uç birimlerin belirlenmesi ile kullanıcının dört Open Space ürünü arasında seçenek yapma hakkı bulunmaktadır: Kaspersky Work Space Security, Kaspersky Business Space Security, Kaspersky Enterprise Space Security veya Kaspersky Total Space Security. Kaspersky Lab ürünleri arasında sadece belirlenmiş tek tip uç birimleri korumak amacıyla kullanılabilecek ürünler de bulunmaktadır, eposta sunucusu veya dosya sunucusu gibi. Bu ürünler tek alanda korumaya yönelik ihtiyaçları olan kullanıcılar için idealdir. Kaspersky ürünleri yaygın olarak kullanılan tüm işletim sistemleri ile uyumludur; Microsoft Windows, Linux, Mac OS, Novell NetWare bunlardan bir kaç tanesi. Tüm sürümler merkezi yönetim sistemi ile idare edilirken kolay kullanım ve kurulum özelliklerine sahiptir.

.

Kaspersky Lab kurumsal kullanıcı ürünleri ana noktaları

Gelişmiş koruma teknolojileri. Proaktif teknolojilerin eşsiz bileşimi henüz bilinmeyen zararlı yazılımlara karşı koruma sağlar.
360 Yönetim: Yeni yönetim arayüzü Kaspersky Security Center, iş istasyonları, akıllı telefonlar ve sunucu koruma programlarını uzaktan kurma ve kontrol etme imkânını sunar. Şirket şebekelerine esnek kontrol imkanı sağlamak ile birlikte alt şebeke, cep telefonları ve idari sunucuları destekler. Yapılandırılmış ayar ve uygulama paketleri sayesinde, kolay kullanım modu ile küçük ofislere hızlı kurulum imkânı sağlar.
Ölçeklenebilirlik: Kaspersky Open Space Security çözümleri hızla değişen iş ortamlarına uyum sağlamak için yaratılmıştır; sistem otomatik olarak ağ içerisinde koruması bulunmayan yeni bilgisayarları belirleyip gerekli anti-virüs programlarını yükleyip Kaspersky Lab lisansını uygulamaya geçirir.

kaspersky2

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.