66d93e3b41759d54aa509308017f6d8adc71ae74efcab37ec659d880ed154cdb

Citrix, uygulama ve veri sunumunu güvence altına almanızı, mobilize ve optimize etmenizi sağlar. BT’yi yönetmek için tek bir çözüm sunan herhangi bir aygıttan, herhangi bir ağ üzerinden uygulamalara, masaüstlerine, veri ve hizmetlere kolay ve güvenli şekilde erişmek için iş gücünüzü mobilize etmenize yardımcı olur.

Mobil iş gücünüzü etkinleştirin

Citrix Workspace Suite, çalışanların mobil çalışma alanlarına erişim, her yerden ulaşılabilir uygulamalar, verilerin tamamını, masaüstlerini kapsayan her zaman kullanılabilir, taşınabilir bir ortam sağlar. Çalışanlar çalışma masalarında, seyahat sırasında veya uçakta çalışıyor olsalar da, artık işle ilgili uygulamalara, verilere ve masaüstlerine ihtiyaç duydukları performans, kişiselleştirme ve mobiliteyle güvenli erişime sahiplerdir.

Güvenlikten ödün vermeden iş mobilitesi sağlayın

Nerede bulunuyor olurlarsa olsunlar, uygulamalara ve verilere güvenli ve uyumlu şekilde kurumsal seviyede güvenlik sağlayabilirsiniz. Citrix Workspace Suite ile kurumlar, uygunluk kurallarını karşılayabilir, fikri mülkiyet kaybını en aza indirgeyebilir, veri merkezindeki uygulama ve verilerin merkezileştirilmesiyle ve doğrudan cihaz üzerinden şifreleme ve uzaktan silme gibi güvenlik teknolojilerinden faydalanarak verileri koruyabilir.

Verimliliği ve çalışan memnuniyetini arttırın

Citrix Workspace Suite çalışanların aygıt fark etmeksizin tüm uygulama ve verilerine erişmelerini sağlıyor. Bu paket; e-posta, takvim ve notlar gibi işlerinizi tamamlamanızı hızlandıracak mobil üretkenlik uygulamaları da içeriyor. Hızlı hareket eden çalışanlar tek seferde tüm uygulamalara, verilere ve masaüstlerine giriş yaparak zorlanmadan, hatta düşük bant genişliği bağlantıları üzerinden daha fazla işi halledebiliyorlar.

Citrix ile Güvenlik

Citrix ile kuruluşlar, insanların çalışma yöntemlerine gereksiz kısıtlamalar getirmeden veri gizliliği, bütünlüğü ve ulaşılabilirliğinde doğru seviyeyi sağlayabilir. En yüksek oranda düzenlenmiş sektörler dahil olmak üzere tüm endüstriler genelinde müşteriler, iş gücü esnekliği ve üretkenlikten ödün vermeden gizliliği sağlamada, hassas bilgileri korumada ve uygulamalar ile verilerin uyumluluğunu sağlamada Citrix’e güvenirler.

  • Kimlik ve erişim

Kuruluşunuzun içinden ve dışından kullanıcı, uç nokta ve her bir ayrı güvenlik profiline dayalı olarak uygun erişim düzeylerini sağlamak üzere gereken kontrolleri elde edebilirsiniz.

  • Ağ Güvenliği

Çalışanlara ve üçüncü taraflara şifrelenmiş uygulama ve masaüstü sunumu sağlamanıza, ağ erişim kontrolünü ve uyumluluk ve güvenlik için segment ağlarını desteklemenize yardımcı olur. Üstelik bunların tümünü en yüksek hizmet çalışma süresi ve performansını sunarken yapabilirsiniz.

  • Uygulama güvenliği

Uygulama ve işletim sistemi yama yönetimini ve yapılandırma yönetimini merkezileştirebilir, çalışanların cihazlarından bile kuruluş kaynaklarına güvenli erişim sağlayabilir ve sıfır gün kaybı ve hizmet engelleme saldırıları konusunda koruma sağlayabilirsiniz.

  • Veri güvenliği

Verilerin, veri merkezinde tutarak uç noktalarda kalmasını önleyebilir, konteynerlerde taşıma ve veri şifreleme ile güvensiz mobil veri depolamayı ele alabilir ve güvenli dosya paylaşımı sağlayabilirsiniz.

  • İzleme ve yanıt

Kullanıcının azalan performansını önceliklendirme yetisi kazanabilir ve kaynağı hızlı bir şekilde tanımlayabilirsiniz. Hatalı yapılandırmaları ve saldırıları hızla tespit edebilir, yönetmeliklere daha iyi uyum sağlayıp çalışma süresini ve performansı korurken denetimlerin kapsamını azaltabilirsiniz.