BIM ve CAD iş akışları için ihtiyaç duyulan herşey

Autodesk® Building Design Suite; yapı profesyonellerinin hem Yapı Bilgi Sistemi (BIM) hem de CAD iş akışları için ihtiyaç duyduğu araçları birleştiren kapsamlı bir yapı yazılım çözümüdür.

Standard sürümü; tasarımcıların, teknik ressamların ve detaylandırma yapanların daha tutarlı, daha yüksek kalite proje dokümanları yaratmalarına yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Premium sürümü; mimarların, MEP mühendislerinin ve yapı mühendislerinin BIM’in daha iyi yapılar tasarlama, görselleştirme ve inşa etme gücünden yararlanmasına yardımcı olmak için idealleştirilmiş bir araçlar seti sunar.

Ultimate sürümü ise yapı yaşam döngüsü hakkında daha fazla bilgi sunan araçlar ile proje sonuçları üzerindeki kontrolü iyileştirmeye yardımcı olarak Premium’un sunduğu değerin de ötesine geçer.

Autodesk Building Design Suite ürünü, daha etkin tasarım yapmanıza ve iletişim kurmanıza yardım eder. Ödediğiniz fiyat karşılığında mükemmel bir ürün alır, ekonomik ve uygun satış koşullarında Autodesk’in yapı tasarımı ve görselleştirme araçlarını maliyet etkin bir şekilde edinirsiniz.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.