Untitled-5

 

Proje bilgilerini merkezileştirin

BIM 360 Team tüm proje ekibi üyeleri için çevrimiçi çalışma alanı sunarak her zaman iletişim kurmanıza ve düzeninizi korumanıza yardımcı oluyor.

 

 

 

 

.

 

.
Untitled-6

 

Ekibin daha hızlı kararlar almasını sağlayın

Tarayıcı tasarım incelemesinde, gerçek zamanlı daha hızlı kararlar alın. Proje paydaşları dünyanın neresinde olursa olsun, birlikte tasarım inceleme oturumları düzenleyin.

 

 

 

 

 

 

 

.

Untitled-7

 

Projeyi takip edin

Müşteriler, ekip üyeleri ve paydaşların doğrudan tasarımlarınız üzerinde işaretleme ve yorum yapmasını sağlayarak geri bildirim sürecinizi basitleştirin. Versiyon geçmişini ve proje aktivitesini tek bir yerden kolayca takip edin.

 

 

 

 

 

Untitled-8

 

 

Kullanıcılarınızı yönetin

Kullanıcı görevleri ve izinler, proje yöneticileri tarafından yönetilir ve kontrol edilir.

 

 

 

 

 

Untitled-9
Desteklenen dosya türleri

AutoCAD (DWG, CAD), DXF, Revit (RVT), IFC ve Navisworks (NWD, NWF) dahil 50’yi aşkın 2B ve 3B tasarım dosyası formatını tarayıcınızda görüntüleyin, paylaşın, inceleyin ve işaretleyin.

 

 

Untitled-10

 

İstediğiniz yerde, istediğiniz cihazda kullanabilirsiniz

Ekibiniz ister ofiste ister iş sahasında olsun, BIM 360 Team mobil uygulaması aracılığıyla dosyalarınız masaüstü bilgisayardan veya mobil cihazlardan erişilebilir.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.