Autodesk Revit 2018

Autodesk Revit, sadece Building Design Suite içinde yer alan, mimari ve mühendislik yazılımlarının birleştirği tek bir yazılımdır.

Suite içinde yer alan Revit, Revit Architecture, Revit Structure ve Revit MEP yazılımlarının tüm özelliklerini toplamıştır.

Autodesk Building Design Suite Premium ve Ultimate Sürümleri şimdi mimari tasarım, MEP mühendisliği ve yapı mühendisliği için tüm araçları tek bir kapsamlı uygulamada birleştiren “Autodesk Revit” yazılım ürününün yeni bir sürümünü içerir. İş akışlarınızı düzenlemek ve diğer yapı tasarım disiplinleri ile Revit platformunda daha etkili bir şekilde iş birliği yapmak için daha geniş bir araçlar setine erişim şansını yakalayın.

Autodesk Revit ihtiyaçlarınıza göre disiplin işlevselliklerini özelleştirmenize olanak tanırken, bir diğer yandan da her bir Revit dikeyi için farklı bir içerik kütüphanesi yerine şirket kütüphanenizi düzenlemenize yardımcı olmak amacıyla tek bir içerik kütüphanesi sunar. Tek bir uygulama içinde tüm araçlara erişilebildiğinden, endüstriye yönelik birden çok disiplinli iş akışını iyileştirir. Autodesk Revit birden çok disiplinin yer aldığı iş akışlarını destekler ve çoklu Autodesk çözümlerini yönetmeyi kolaylaştırır.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.