Uygun maliyetli tasarım ve çizim araçları

Autodesk® AutoCAD LT® çizim yazılımının birleşik tasarım araçları ile hassas 2B tasarım alternatifleri gerçekleştirin ve de kolaylıkla düzenleyebileceğiniz, farklı bir amaç için kullanabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz hassas çizimler üretin.

Uyumluluk:
AutoCAD LT yazılımının özgün DWG teknolojisi, veri uyumunu ve uygunluğu destekler. En yaygın olarak kullanılan teknolojilerden biri olarak DWG, iş arkadaşları ve müşteriler ile daha kolay ve daha doğru iletişimi sağlar. AutoCAD LT, aynı zamanda diğer Autodesk yazılımları ile de tam uyumludur.

Güvenilirlik:
AutoCAD LT, milyonlarca profesyonel tarafından kullanılan ve 30 yılı aşkın süredir Autodesk tarafından desteklenen önde gelen tasarım ve belgelendirme platformlarından Autodesk® AutoCAD® yazılım teknolojisini kullanılır.

Bağlanabilirlik:
Yeni “Design Feed” sosyal iş birliği araçları ile daha fazla paydaş katılımını sağlayın. Canlı haritalar ve coğrafi konum özellikleri ile tasarımınızı gerçek dünya ile ilişkilendirin. Dosyalarınızı ve özel ayarlarınızı, yerleşik Autodesk® 360 bulut hizmetleri işlevselliği ile eş zamanlayın.

Üretkenlik:
AutoCAD LT yazılımının tekrar eden işleri en aza indirmeye ve doğruluğu artırmaya yardımcı olan gelişmiş 2B çizim araçları ve özellikleri ile sürekli olarak üretkenliği artırma odağından faydalanın.

Belgeleyin: 
Kapsamlı bir 2B çizim ve detaylandırma araçları seti ile fikirlerinizi ve tasarımlarınızı daha doğru bir şekilde belgelendirin.

İş Birliği Yapın:
Özgün DWG™ teknolojisini kullanarak çalışmalarınızı iş arkadaşlarınız ve müşterileriniz ile paylaşın.

Üretkenliği Artırın:
İstikrarlı bir şekilde çizim üretkenliğine ve sezgisel etkileşime odaklanarak verimli bir şekilde tasarımları belgelendirin.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.