3B modelleme, animasyon ve görüntüleme yazılımı

3ds Max® 3B özelleştirilebilir, iş birliğine dayalı yazılımıyla karakterlere ve ortamlara daha kısa sürede hayat verin. Eğlence ve tasarım uzmanlarına yönelik, kullanıcıların istediği yeni özellik ve geliştirmeleri edinin.

max1Animasyon üretkenliği (geliştirilmiş)
Animasyon sanatçılarının 3ds Max oturumları ve etkinleştirmeleri arasında tutarlı olabilmelerine yardım eden Eser Görüntüleme geliştirmeleri (ör. yeni bir düzen).
Bağımsız animasyon değerlerini ve zamanlarını değiştirmeye yönelik yeni araçlar, düzenleyicide bağımsız animasyonları seçme ve bağımsız animasyon kareleri oluşturma işlemlerini geliştirir.

 

 

max2 Metin aracı (geliştirilmiş)
Sahnelerinize verilere dayanan bilgiler ekleyin. Paragrafları, kelimeleri veya tek tek harfleri düzenleyin. Ayrıca 3ds Max, Microsoft Word belgelerinden metin kopyaladığınızda, yazı tipi teması, yazı tipi stili ve karakterler gibi bilgileri koruyarak 2B’den 3B’ye iş akışınızı kolaylaştırır.Güçlü önayarlı sistemde eğim ve animasyon önayarları da bulunmaktadır. Sık kullanılanlar listenize önayarlar ekleyin veya bu önayarları diğer kullanıcılarla paylaşın.Özel değer dizeleri, bir kürenin yarıçapı veya sahnenizdeki bir aracın hızı gibi özel bilgi metinlerini görüntülemenize yardımcı olur.

 

max3Jeodezik Voxel ve Sıcaklık Haritası dış görünümü
Çok kısa süre içinde daha iyi cilt ağırlığı oluşturun. Belirli noktalarda ağırlıkları daha kolay iyileştirebilmek için bağlama pozu dışında, hatta seçilen bölgelerde Jeodezik Voxel ve Sıcaklık Haritası dış görünüm uygulama işlemlerini gerçekleştirin. Jeodezik Voxel Görünüm Oluşturma, çok sıkı olmayan karmaşık geometrileri işleyebilir ve manifold olmayan veya üst üste binen bileşenler içerebilir. Gerçek dünya üretim örgülerinde bu durumla sık karşılaşılır.

3DS MAX’in yeni bir çok özelliği hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için, demo veya fiyat teklifi talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.