3 boyutlu tasarım, mühendislik ve eğlence yazılımları alanında lider bir kuruluş olan Autodesk Inc., tasarımcıların hayal etmelerine, tasarlamalarına ve daha iyi bir dünya oluşturmalarına yardım eder. Profesyonel tasarımcılardan mühendis ve mimarlara, dijital tasarım sanatçılarından öğrenciler ve hobi tasarımcılarına geniş bir kitle bugün yaratıcılıklarını geliştirmek ve önemli tasarım problemlerini çözmek için Autodesk yazılımlarını kullanıyor. Autodesk, AutoCAD yazılımını 1982 yılında piyasaya sürdüğünden bu yana, dünya piyasaları için en son teknoloji yazılım ürünlerinden oluşan geniş portföyünü geliştirmeye devam etmektedir.

2009 yılında faaliyetine başlayan Softline Türkiye ofisi, pek çok değişik coğrafyada ve geniş hizmet yelpazesinde edinilmiş uluslararası bilgi ve tecrübeleri sayesinde, alışılagelmiş çözüm ortaklığı anlayışını bir adım ileriye taşımayı hedeflemektedir. Softline Türkiye; profesyonel sertifikalı ekip, kurulum, aktivasyon, teknik destek, ürün tanıtım etkinlikleri, uygun fiyat ve kampanyalar gibi Gold İş Ortağı olmanın tüm avantajlarını, müşterileriyle paylaşmaktan gurur duymaktadır.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.