premiere-pro-cc

Adobe Premiere Pro CC

Sektörde önde gelen video prodüksiyonu araç setiyle tüm masaüstü ve diğer aygıtlarda çalışarak her türlü ortamı yerel formatında düzenleyebilir ve film, TV ve web için canlı renkler içeren profesyonel prodüksiyonlar hazırlayabilirsiniz.

Tüm iş akışınız boyunca projelerinizi sorunsuzca taşımanızı sağlayan araçlarla daha verimli şekilde düzenleme yapın. Adobe Premiere Pro CC, SpeedGrade CC, After Effects CC ve Photoshop CC arasındaki sıkı entegrasyon ile işlemlerinizi hızlandırın. Avid veya Final Cut Pro’daki dosyalarınızı kolayca içe aktarın. Süreç o kadar sorunsuz işliyor ki, artık daha kısa sürede daha fazla iş yapabilirsiniz.

Premiere Pro CC (2017)

Ekip Projeleri ile daha kolay işbirliği
Ekip Projeleri, birkaç editörün tüm video uygulamalarında prodüksiyonlar üzerinde aynı anda gerçek zamanlı olarak çalışmasını sağlar. Sürüm kontrolü, çakışmaların çözümü ve etkinlik yayınları Premiere Pro CC, After Effects CC ve Prelude CC’de yerleşik olarak sunulan özellikler olduğundan dolayı ekipler her konumdan bir arada çalışabilir. Şimdi, ekipler ve işletmeler için Creative Cloud ile sunulmaktadır.

Lumetri Color geliştirmeleri
Yeni renk seçicileri, HSL yardımcılarıyla çalışırken hemen seçim yapmanızı sağlar. Ayrıca, HDR10 dosyalarıyla çalışabilir ve renk uzayı meta verileri için daha iyi destek de alabilirsiniz.

Canlı Metin şablonu iyileştirmeleri
Yeni dosya formatı, Canlı Metin şablonlarını ayrı bir After Effects lisansına gerek olmadan Premiere Pro ile After Effects arasında paylaşmanızı sağlar.

Character Animator ile Dynamic Link
Character Animator, After Effects ve Premiere Pro arasında çalışırken ara tarama işlemlerini ortadan kaldırın ve performansı hızlandırın.

 

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.