photoshop-cc 

Adobe Photoshop CC

Dünyanın en iyi görüntü ve tasarım uygulaması olan Adobe Photoshop CC neredeyse her yaratıcı projenin çekirdeğini oluşturuyor. Adobe Photoshop CC masaüstü ve mobil aygıtlarda çalışarak fotoğraflar, web ve mobil uygulama tasarımları, 3B resimler, videolar ve diğer içerikleri oluşturup, geliştirmenizi sağlar. Ayrıca, Creative Cloud kapsamında sunulması nedeniyle yalnızca birkaç tıklatmayla çalışmalarınızı dilediğiniz yerde kaydedebilmenizi, paylaşabilmenizi ve bu çalışmalara her yerden erişebilmenizi sağlar.

En iyi çalışmanızı ortaya koymanız için en iyi yollar.

En son sürümün gereken şablonlara, araçlara ve Stock varlıklarına kolay erişimi sayesinde her türlü fikrinizi muhteşem bir çalışmaya dönüştürmenize nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin.

PS1

.

.
Kullanımı kolay araçlar; afişler, el ilanları, web siteleri ve benzer tasarım projeleri için muhteşem görüntüler oluşturmanızı sağlar.

 

 

PS2

.
.
Profesyonel fotoğrafçılık araçlarından oluşan eksiksiz seti kullanarak birçok görüntüyü birleştirin, nesneleri kaldırın ve fotoğrafları rötuşlayın.

 


.

PS3
,
Görüntünüzün görünümünü korumak için İçerik Duyarlı teknolojiyle fotoğraflarınızı kırpın ve Yüze Duyarlı Sıvılaştırma ile hassas portre ayarlamaları yapın.

 

.

.PS4
.
Dosya > Yeni menüsünden erişebileceğiniz yüksek kaliteli ücretsiz Adobe Stock şablonlarıyla broşür, kartvizit ve diğer tasarımlarınıza hızlı bir başlangıç yapın.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.