photoshop-cc 

Dünyanın en iyi görüntü ve tasarım uygulaması olan Adobe Photoshop CC neredeyse her yaratıcı projenin çekirdeğini oluşturuyor. Adobe Photoshop CC masaüstü ve mobil aygıtlarda çalışarak fotoğraflar, web ve mobil uygulama tasarımları, 3B resimler, videolar ve diğer içerikleri oluşturup, geliştirmenizi sağlar. Ayrıca, Creative Cloud kapsamında sunulması nedeniyle yalnızca birkaç tıklatmayla çalışmalarınızı dilediğiniz yerde kaydedebilmenizi, paylaşabilmenizi ve bu çalışmalara her yerden erişebilmenizi sağlar.

Photoshop CC (2017)

Uygulama içi arama
Photoshop araçlarını, panellerini, menülerini, Adobe Stock varlıklarını, yardım içeriklerini ve eğitim dosyalarını hemen parmaklarınızın ucundaki yeni arama panelini kullanarak hızla arayın.

Adobe XD ile daha sıkı entegrasyon
Şimdi SVG öğelerini panonuza kopyalayarak Photoshop tasarım varlıklarını Adobe XD’ye kolayca yapıştırabilirsiniz.

Daha hızlı başlangıç
Hazır ayarlara ve doğrudan Dosya > Yeni alanından ulaşabileceğiniz ücretsiz Adobe Stock şablonlarına kolay erişim sayesinde tasarım projelerinize hızlı bir başlangıç yapın.

Yeni Creative Cloud Libraries özellikleri
Photoshop’taki kitaplıklar şimdi Adobe Stock şablonlarını destekliyor. Ayrıca, Send Link güncellemesi sayesinde genel bir kitaplıkta salt okunur erişimi de paylaşabilirsiniz. Takip ettiğiniz bir kitaplık, Kitaplık panelinizde görünür ve otomatik olarak güncellenir.

Stock şablonları, 3B nesneler ve arama
Adobe Stock pazarında şimdi tasarım şablonları ve 3B nesneler de bulunuyor. Ayrıca, Stock arama sonuçlarını Kitaplık panelinden sürükleyerek doğrudan tuvalinize bırakabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir Stock görüntüsünü sağ tıklatarak benzer görüntüler için görsel arama da yapabilirsiniz.

SVG renk fontları desteği
Sisteminizde yüklü olan tüm SVG fontlarına Photoshop Font menüsünden erişin. Uyumlu tasarım için mükemmel olan SVG fontları, birçok renk ve degradeyi destekler ve raster veya vektöre dönüştürülebilir.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.