indesign-cc

Adobe InDesign CC

Adobe InDesign CC, sektörde önde gelen sayfa tasarım ve mizanpaj araç seti, masaüstünde ve mobil aygıtlarda çalışarak basılı kitap ve broşürlerden dijital dergiler, iPad uygulamaları, e-Kitaplar ve etkileşimli çevrimiçi belgelere kadar her tür içeriği oluşturmanızı, ön kontrolünü yapmanızı ve yayınlamanızı sağlar.

InDesign CC (2017)

Adobe Stock’ta daha kolay arama
Adobe Stock varlıklarını, doğrudan InDesign arama alanına yazarak hızla bulun. Arama sonuçlarını Kitaplık panelinden sürükleyerek doğrudan tuvalinize bırakıp hemen kullanmaya başlayın. Ayrıca, bir Stock görüntüsünü sağ tıklatarak benzer görüntüler için görsel arama da yapabilirsiniz.

OpenType geliştirmeleri
Seçilen herhangi bir metnin veya metin kutusunun OpenType font özelliklerini tıklatarak açın ve özellikleri hızla karakterlere, sözcüklere veya tüm öyküye uygulayın.

Sıra Sayılar ve Bitişik Harfler için bağlamsal kullanıcı arabirimi desteği
Daha önce Alternatifler ve Kesirler için sağlanan bağlamsal kullanıcı arabirimi desteği şimdi Sıra Sayılar ve Bitişik Harfler için de sağlanmaya başlandı (isteğe bağlı/standart). Artık 1.yi, 2.yi, 3.yü vb. seçtiğinizde InDesign otomatik olarak Sıra Sayı özelliğini uygulamayı öneriyor. Sıra sayılar şu an için İngilizce sıra sayılarla sınırlıdır. Ayrıca Başla kelimesinden “ba” harflerini seçerseniz ve karakterler için isteğe bağlı bitişik harf mevcutsa InDesign bu özelliği uygulamanızı önerir. Aynısı standart bitişik harfler için de geçerlidir.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.