En muhteşem çalışmalarınızı dilediğiniz yerde yaratın

Adobe Creative Cloud, en parlak fikirlerinizi masaüstü ve mobil aygıtlarınızda mükemmel çalışmalara dönüştürmek ve dünyayla paylaşmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. Creative Cloud; Adobe Photoshop ve Illustrator gibi sevilen yazılımlardan Adobe Experience Design CC (Önizleme) gibi yeni araçlara kadar masaüstüne yönelik yaratıcı uygulamaların hepsini içerir. Ayrıca dilediğiniz şeyi, dilediğiniz yerde oluşturabilmeniz için harika mobil uygulamalar da sunar. Fotoğraflarınızı dönüştürmek, grafik ve çizim tasarlamak, video düzenlemek, kullanıcı deneyimi tasarımları oluşturmak ve daha fazlası için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar.

Creative Cloud ile işlerinize hız kazandırın

Üst Düzeyde Yaratıcılık

adobe266x176

Photoshop CC ve InDesign CC de dahil 20’den fazla Adobe masaüstü uygulamasının en son sürümlerine erişin. Acrobat ile entegre şekilde çalışan Creative Cloud ile Adobe Stock’a doğrudan erişerek iş akışlarınızda kesintisiz ilerleyebilirsiniz.

Sorunsuz işbirliği

adobe-266x176Çalışma arkadaşlarınızla kolayca paylaşımda bulunmanıza, sürüm üzerinde kontrol sağlamanıza ve değişimin önünde yer almanıza olanak veren araçlarla daha kısa zamanda daha fazla iş yapın.

 

Kolay lisans yönetimi

adobe3-266x176

Lisansları tek bir panodan ekleyin veya yeniden atayın. İdari kontrol ve içerik güvenliği için gelişmiş araçlardan yararlanın.

.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.