Boş bir sayfayı muhteşem bir çalışmaya dönüştürün!

Creative Cloud, Photoshop gibi temel uygulamalardan Experience Design gibi yepyeni araçlara kadar Adobe masaüstü ve mobil uygulamalarından oluşan koleksiyonun tamamını sunuyor. Ayrıca tasarımlarınıza hızlı bir başlangıç yapmanızı sağlayacak yerleşik şablonlardan ve çalışmalarınızda hızla ilerleyip becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak adım adım talimatların verildiği eğitimlerden yararlanabilirsiniz. Tüm yaratıcı dünyanız tek bir yerde bir arada.

.

creative cloud1
Masaüstü simgeleri

Dünyanın en iyi yaratıcı masaüstü uygulamalarıyla hayal edebileceğiniz her şeyi yapın. Fotoğraf ve video düzenleyin. Grafikler ve yayınlar tasarlayın. Web siteleri, Kullanıcı Deneyimi tasarımları ve animasyonlar oluşturun. Yeni Photoshop ve Illustrator şablonlarından yararlanarak kolayca ve hızla ilerleyin. Tek bir tıklatmayla erişebileceğiniz güncellemeler sayesinde en son yeniliklere ve en yeni özelliklere piyasaya sunuldukları anda erişin.

 

creative cloud2
Daha kısa sürede daha kısa bilgi

Creative Cloud ile sunulan adım adım talimatların verildiği yüzlerce eğitim sayesinde hızla işe koyulabilirsiniz. Photoshop ve Illustrator’daki yeni şablonlarla kolaylıkla posterler, dergiler, mobil uygulamalar ve çok daha fazlasını tasarlayabilirsiniz. İster başlangıç düzeyinde bir kullanıcı olun, ister yaratıcı bir profesyonel, ihtiyacınız olan her şey Creative Cloud’da.

 

creative cloud3

 

Aklınızdaki fikri hayata geçirin

Adobe mobil uygulamalarıyla ilham aldığınız her yerde çalışabilirsiniz. Eskiz ve çizim yapın. Fotoğraf düzenleyin. Mizanpajlar oluşturun. Videolar hazırlayın. Her şey bağlantılı çalışıyor. Yani telefonunuzda başladığınız bir projeyi, tabletinizde rötuşlayıp masaüstünüzde tamamlayabilirsiniz.

 

 

creative cloud4
Tüm yaratıcı varlıklarınız her zaman parmaklarınızın ucunda

Creative Cloud Libraries ile fontlar, renkler, grafikler, Adobe Stock görüntüleri ve en çok kullandığınız diğer yaratıcı varlıklara hızla erişebilirsiniz. Tüm varlıklarınız, masaüstü ve mobil aygıtlarınızda güncelliğini korur. Tasarımlarınızın tutarlı olması ve herkesin aynı ortak bir fikri takip etmesi için kitaplıklarınızı ekip üyeleriyle bile paylaşabilirsiniz.

 

creative cloud5

,

İlham alın. Keşfedilin.

Dünyanın en iyi tasarımcıları ve sanatçılarının en yeni çalışmalarını dünyanın en yaratıcı topluluğu Behance’te keşfedin. Bir Adobe Portfolio web sitesi oluşturun ve kendi çalışmalarınızı sergileyin. Her iki hizmet de Creative Cloud üyeliğiniz kapsamında ücretsizdir.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.