after-effects-cc

Adobe After Effects CC

En son sürüm film, TV, video ve web için olağanüstü hareketli grafikler ve görsel efektler yaratmanıza yardımcı olur. İlk konseptten bitmiş kompozisyona her zamankinden daha hızlı ulaşmanızı sağlar.

After Effects CC (2017)

3B görüntü oluşturma motoru
Cinema 4D ile sunulan yeni 3B görüntü oluşturma motoru ile CPU’nuzun işleme performansını artırın ve yükseltilmiş metin ve şekil katmanları gibi öğeleri doğrudan After Effects’in içinde oluşturun.

Creative Cloud Ekip Projeleri (Beta)
Ekip Projeleri ile çeşitli Creative Cloud uygulamalarında ekip üyeleriyle gerçek zamanlı olarak işbirliğine dayalı çalışmalar yapın ve paylaşımlarda bulunun. After Effects’te yerleşik olarak bulunan sürüm kontrolü, çakışma giderme ve etkinlik yayınları gibi özelliklere ek donanım gerekmeden dilediğiniz yerden erişebilirsiniz. Şimdi, ekipler ve işletmeler için Creative Cloud ile sunulmaktadır.

Daha hızlı efekt ve etkileşim performansı
GPU ile hızlandırılmış daha fazla efekt ve Premiere Pro ile After Effects arasında ara tarama adımlarını ortadan kaldıran Dynamic Link iyileştirmeleri ile iş akışındaki tıkanıklıklardan kurtulun ve daha hızlı çalışın.

Creative Cloud Assets iyileştirmeleri
Creative Cloud Libraries’deki dosyalar, CC masaüstü ürünleriyle oluşturulmuş varlıklar ve mobil projeler de dahil olmak üzere Creative Cloud’da depolanan tüm varlıklarınızı arşivleyin, geri yükleyin, yorum ekleyin ve sürüm geçmişlerini görün.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.