after-effects-cc

Adobe After Effects CC

En son sürüm film, TV, video ve web için olağanüstü hareketli grafikler ve görsel efektler yaratmanıza yardımcı olur. İlk konseptten bitmiş kompozisyona her zamankinden daha hızlı ulaşmanızı sağlar.

Fikirlerinizi harekete geçirecek yeni yollar keşfedin.

En son sürümün inanılmaz bir hızla ilk konsepti oluşturma sürecinden kompozisyonun bitişine kadar tüm aşamalarda nasıl yardımcı olabileceği hakkında bilgi edinin.

AE1
.
Cinema 4D teknolojisi kullanan yeni 3B görüntü oluşturma motoruyla doğrudan After Effects’in içinden düzenlenebilir 3B öğeler oluşturun.

 

 

 

AE2
.

Adobe Character Animator CC (Beta) ile bir web kamerasının karşısında hareketlerini gerçekleştirerek 2B karakterlere hayat verin.

 

 

 

AE3
.
Adobe Ekip Projeleri (Beta) ile After Effects, Adobe Premiere Pro ve Prelude’da paylaşılan sekanslar veya kompozisyonlar üzerinde bir arada çalışın. Ekipler ve şirket müşterileri için.

 

 

AE4
,

Önizleme performansında yapılan iyileştirmeler ve GPU ile hızlandırılmış daha fazla efekt sayesinde iş akışınızı hızlandırın.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.